Facebook Linkedin
Polish

Rekrutuj z nami w Europie »

Menu

Praca u NAJLEPSZYCH

Na co zwracasz uwagę w ofertach pracy?


Kreator kariery. KARIERA  W KRYZYSIE.

Rzeczywistość COVID-19 nieoczekiwanie zmieniła plany zawodowe wielu zatrudnionym, realizującym się pracownikom.  Organizacje zostały postawione przed trudną decyzją ograniczania zatrudnień do minimum. Tym, którzy planowali zmianę pracy, awans czy rozwój w strukturze firmy w jednej chwili zmieniła się perspektywa zawodowa. Wymuszona forma pracy zdalnej, ograniczone etaty i zwolnienia stanowią dzisiejszą perspektywę przyszłości.

Grupa LinguaJob.pl proponuje wsparcie osobom w kryzysie zawodowym. Grono coachów, doradców zawodowych wdraża program planowania kryzysowego kariery zawodowej w następujących obszarach:MODUŁ 1: STRATEGIA KARIERY

1. PROFIL ZAWODOWY : superwizja z Coachem Kariery  (60 min), który  przeprowadzi analizę Twojej ścieżki zawodowej, zbada profil wykształcenia a także pomoże zidentyfikować plan rozwoju zawodowego zgodny z Twoją osobowością i predyspozycjami:
  • wybranie kierunku rozwoju zawodowego i osobistego,
  • określenie, jaki typ kariery jest najlepszy dla konkretnej osoby,
  • planowanie i stawianie celów krótkoterminowych,
  • scoring zawodowy: propozycja ofert pracy w oparciu o Twój profil zawodowo-kompetencyjny, wskazanie konkretnych ofert pracy i zasugerowania firm, rekrutujących aktualne profile na sugerowane stanowiska.

2. TEST KOMPETENCYJNY i analiza raportu.

3. STRATEGIA KARIERY : otrzymasz kompleksową strategię rozwoju zarówno Twoich kompetencji na aktualnym rynku pracy, obszary do rozwoju jak i konkretne sugestie ofert pracy pracodawców rekrutujących w danym momencie na stanowiska na które chcesz aplikować.

Inwestycja w siebie :  450 zł


MODUŁ 2:  SOCIAL LINKEDIN

Uczymy, jak stworzyć wartościowy profil  w social media, pokazujemy trendy w budowaniu wiarygodnego wizerunku w mediach. Szkolenie 7 h w celu przekazania głównych założeń trendów, dobrych praktyk, uzupełnione bezpośrednią pracą eksperta z pracownikiem nad jego wizerunkiem online.  

Zakres szkolenia:


  • Dowiesz się, jaki wpływ na karierę zawodową ma Twój wizerunek w sieci.
  • Uświadomisz sobie, jakie elementy budują Twój wizerunek online.
  • Otrzymasz zestaw konkretnych wskazówek, jak świadomie prowadzić swoją komunikację w mediach społecznościowych.
  • Nauczysz się konstruować wypowiedzi na potrzeby komunikacji w mediach społecznościowych.
  • Uświadomisz sobie jaki wpływ na pozycję firmy na rynku ma Twój wizerunek.

Pomożemy stworzyć profesjonalny profil na LINKEDIN: Szkolenie on-line trwa 5 godzin. Indywidualna analiza profilu i ulepszanie marki osobistej.

Inwestycja w siebie  :
450 zł
Program może być rozliczany jako benefit pracowniczy przez pracodawcę.


MODUŁ 3:  PERSONAL COACH SUPPORT:

Indywidualny program sesji coachingowych dla pracowników lub osób zwolnionych w celu zaplanowania ścieżki rozwoju zawodowego, wsparcia w izolacji pracowniczej HO, rozwój kompetencji niezbędnych w realizacji zadań w nowym środowisku pracy.

Wycena indywidualna.
Program może być rozliczany jako benefit pracowniczy.


KONTAKT

Zgłoś się! Zadzwoń lub napisz do nas. Nasz Konsultant skontaktuje się z Tobą aby dokładnie opisać najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb moduł Kreatora Kariery. 

 
tel : +48 602 74 43 10