Facebook Linkedin
Polish

Rekrutuj z nami w Europie »

Menu

Praca u NAJLEPSZYCH

Na co zwracasz uwagę w ofertach pracy?Poznaj naszą firmę

UPS został założony w 1907 roku w Stanach Zjednoczonych Ameryki jako firma dystrybucji paczek. Na przestrzeni lat urósł do rangi koncernu wartego wiele miliardów dolarów, koncentrującego się na celu, jakim jest umożliwienie handlu na całym świecie.

Dzisiaj UPS jest przedsiębiorstwem globalnym, o jednej z najsłynniejszych i najbardziej podziwianych marek na świecie, zatrudniającym ponad 540,000 pracowników. Staliśmy się największą firmą przewozową na świecie oraz liderem w świadczeniu wyspecjalizowanych usług transportowych i logistycznych. Codziennie zarządzamy przepływem towarów, środków finansowych oraz informacji w ponad 200 krajach i regionach na całym świecieDołącz do nas

UPS Global Business Services powstał w 2011 roku w celu optymalizacji procesów biznesowych, które umożliwiają rozwój całego UPS. Jest to możliwe dzięki wykwalifikowanym pracownikom, wykorzystywaniu zaawansowanej technologii i zapewnianiu oszczędności dla całej organizacji. W Polsce Globalne Centrum Usług Biznesowych UPS powstało we Wrocławiu, w Łodzi oraz Warszawie.

Świadczymy usługi na rzecz spółek UPS w całej Europie. UPS codziennie dostarcza na całym świecie ponad 20 milionów paczek. Operacja wymaga wsparcia administracji, którą stanowimy między innymi my-GBSersi.

W ponad 40 działach pracują specjaliści, analitycy i administratorzy z zakresu księgowości, wsparcia sprzedaży, administracji marketingowej, podatku celnego, logistyki i wielu innych. W naszych nowoczesnych biurowcach zlokalizowanych w centrach dwóch pięknych, polskich miast spotyka się codziennie ponad 1500 pracowników o zróżnicowanym doświadczeniu, wykształceniu oraz umiejętnościach.Jak aplikować?

Logistyka to nie tylko systemy, łańcuchy dostaw czy zwyczajna infrastruktura. To zróżnicowany zespół ludzi, którzy z pasją angażują się w misję UPS.
UPS Global Business Services wykracza poza fizyczne normy wysyłkowe. Budujemy relacje z klientami poprzez nasze codzienne wsparcie, by zapewnić im satysfakcję oraz wysoką jakość naszych usług. Wprowadzamy innowacje i usprawnianie wszystkich procesów – od złożonych międzynarodowych sieci dystrybucyjnych po dostawy do lokalnych firm. Jest to idealna konfiguracja dla Ciebie jako naszego przyszłego pracownika (Future You) – pracowity, innowacyjny, współpracujący i przedsiębiorczy, który jest gotowy, aby zapewnić naszą najwyższą jakość usług miliardom klientów na całym świecie. Dlatego nagrodzimy Cię wspaniałymi korzyściami, wesprzemy Cię gamą programów szkoleniowych i zachęcimy do rozwoju w ramach programu wewnętrznej promocji. Odkryj, jak wygląda Future You.www.upsjobs.com