Facebook Linkedin
Polish

Rekrutuj z nami w Europie »

Menu

Praca u NAJLEPSZYCH

Na co zwracasz uwagę w ofertach pracy?

Profil firmy

Adzuna to wyszukiwarka ofert pracy, która zbiera setki tysięcy ofert z dziesiątek portali i udostępnia je w jednym miejscu. Serwis oferuje wiele filtrów wyszukiwania oraz warstwę społecznościową, aby jeszcze bardziej ułatwić znalezienie wymarzonej pracy

Dane kontaktowe

www.adzuna.pl/

Profil firmy

Biuro Karier i Promocji Zawodowej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu powstało w maju 2006 roku. Naszym głównym celem jest pomoc studentom i absolwentom Uczelni w sprawnym poruszaniu się po lokalnym, ogólnopolskim a także europejskim rynku pracy.

Dane kontaktowe

www.biurokarier.ue.wroc.pl

Profil firmy

Biuro Karier Akademii Techniczno-Humanistycznej zostało powołane w lutym 2004 roku. Nasze działania koncentrują się na pomocy studentom i absolwentom w przejściu z okresu nauki do etapu poszukiwania pracy oraz nawiązywaniu kontaktów z pracodawcami i upowszechnianiu informacji dotyczących funkcjonowania rynku pracy.

Dane kontaktowe

www.biurokarier.ath.bielsko.pl

Profil firmy

Careerjet jest wyszukiwarką pracy, która publikuje oferty pracy z różnorodnych zasobów internetowych na świecie, tj. do stron portali pracy, firm, agencji rekrutacyjnych, itp. Usługi Careerjet polegają na przekierowywaniu ruchu internetowego, pochodzącego z kliknięć użytkowników, do stron źródłowych, z których oferty pracy są pobierane. Jedno kliknięcie wystarcza, aby uzyskać bezpośredni dostęp do szerokiej gamy ogłoszeń pochodzących z różnorodnych źródeł

Dane kontaktowe

www.careerjet.com

Profil firmy

Duński Instytut Kultury jest pozarządową, niezależną organizacją typu non-profit z siedzibą główną w Kopenhadze działającą pod honorowym patronatem Jej Królewskiej Wysokości Księżnej Mary. Duński Instytut Kultury powstał w 1940 roku. W Polsce działa od 1994 roku.

Więcej informacji o działalności Duńskiego Instytutu Kultury na www.dik.org.pl

Dane kontaktowe