Facebook Linkedin
Polish

Rekrutuj z nami w Europie »

Menu

Praca u NAJLEPSZYCH

Na co zwracasz uwagę w ofertach pracy?Poznaj naszą firmę

Produkcja okien i drzwi to nasza specjalność. Jesteśmy jednym z liderów branży nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Wytwarzane przez naszych pracowników produkty trafiają na 35 międzynarodowych rynków eksportowych, a flota maszynowa należy do najbardziej innowacyjnych na świecie.
Od 1998 roku, kiedy rozpoczęliśmy działalność na Śląsku, do naszej oferty dołączyły moskitiery, rolety, żaluzje fasadowe, bramy i ogrodzenia. Tworzenie i dystrybucja produktów na międzynarodową skalę wymaga pracy dużego i zgranego zespołu, dlatego rozwój pracowników i zapewnienie im najlepszych warunków pracy to nasz priorytet. Wiemy o tym nie tylko my – już po raz kolejny otrzymaliśmy tytuł „Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2018”. W 2018 r. zajęliśmy również pierwsze miejsce w rankingu 100 najlepszych pracodawców w Polsce według „Rzeczpospolitej”.Dołącz do nas

Dbamy o ludzi i relacje.
Każdy sukces naszej firmy zaczyna się od ludzi. Dlatego chcemy, by czuli się w naszym zespole jak najlepiej. Razem tworzymy atmosferę opartą na zaufaniu, szacunku i otwartości. Działamy zespołowo: dzielimy się opiniami i wiedzą, wspólnie rozwiązujemy problemy i zawsze możemy na siebie liczyć.

Oferujemy stabilne warunki.
Zależy nam, by zapewnić pracownikom poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji. Zaczynając od jasno określonych zasad zatrudnienia, przez odpowiednie wynagrodzenie, aż po szeroki pakiet benefitów dla nich i ich rodzin, staramy się sprostać najważniejszym oczekiwaniom i potrzebom.

Zapewniamy wysokie standardy.
Nasz park maszynowy należy do najnowocześniejszych na świecie, a flotę samochodową nieustannie ulepszamy o najbardziej wydajne modele. W realizacji codziennych zadań pomagają nam innowacyjne technologie i narzędzia. Ale to nie wszystko! Regularnie prowadzimy specjalistyczne szkolenia dla naszych pracowników, by mogli stale się rozwijać i podnosić kwalifikacje.Jak aplikować?

Kogo szukamy?
Wszelkiego typu elementy stolarki otworowej, które później trafiają do salonów sprzedaży na całym świecie, produkujemy w naszych zakładach w Kornicach. Pracuje nad nimi cały zespół pracowników o różnych kwalifikacjach. Zatrudniamy monterów, spawaczy, ślusarzy, suwnicowych, serwisantów, operatorów wózków widłowych, kontrolerów jakości.
Sprawnością i użytkownością maszyn zajmują się pracownicy Działu Utrzymania Ruchu: automatycy, mechanicy i mechatronicy. Usuwają usterki programowe, elektryczne, pneumatycznie i mechaniczne, dbając o stałą dostępność sprzętu.

Działy administracyjne funkcjonują dzięki dyspozytorom, księgowym, informatykom, fakturzystom, specjalistom ds. kadr, specjalistom ds. marketingu, specjalistom ds. HR, grafikom komputerowym.
Pozyskiwaniem partnerów handlowych i sprzedażą naszych produktów na rynki międzynarodowe zajmują się specjaliści ds. eksportu w biurze w Kornicach oraz w oddziałach firmy zlokalizowanych w Łodzi, Katowicach, Rybniku, we Wrocławiu i Wodzisławiu Śląskim . Na te stanowiska szukamy osób posługujących się biegle językami obcymi, które dobrze czują się we współpracy z zagranicznymi klientami.

Dział transportu tworzą kierowcy autobusów, którzy dbają o codzienny dowóz naszego zespołu do pracy oraz kierowcy ciężarówek, dzięki którym nasze produkty docierają do różnych krajów świata.

Aplikuj!
Zainteresowała Cię któraś z naszych ofert? Wyślij nam swoje CV i rozpocznij proces rekrutacji do zespołu Eko-Okna.

Porozmawiaj z nami
Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej zweryfikujemy wzajemnie oczekiwania i rozwiejemy wątpliwości. Jeśli wszystko będzie się zgadzało – ustalimy termin rozmowy kwalifikacyjnej.

Przyjdź do naszego biura
Spotkaj się z nami w naszej siedzibie! Rozmowa kwalifikacyjna to okazja, by lepiej Cię poznać i opowiedzieć o firmie oraz pozycji, na którą aplikujesz.

Poznaj nasz feedback
Niezależnie od wyniku rekrutacji, przekażemy Ci nasze spostrzeżenia na temat Twojej prezentacji podczas procesu. Jeśli Twoja osobowość i umiejętności wpisują się w nasze aktualne potrzeby – zaprosimy Cię do zespołu!Zainteresowanych praca w naszej firmie prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@ekookna.pl

www.ekookna.pl