Facebook Linkedin Google Plus Twitter Odwiedz nas na Facebooku

Rekrutuj z nami w Europie »

Polish

Praca u NAJLEPSZYCH

Jak szukasz pracy?

Profil firmy

eGospodarka.pl to praktyczny i bogaty poradnik z zakresu biznesu, gospodarki oraz Internetu. Publikuje wiadomości, komentarze, prognozy i raporty. Dostarcza wiedzę niezbędną w działalności firmy. Udostępnia aktualne wzory dokumentów i formularzy, kalkulatory, narzędzia porównawcze oraz bazę przetargów, nieruchomości i ofert pracy.

Dane kontaktowe

www.egopodarka.pl

Profil firmy

Portal informacyjno-turystyczny o Estonii. Oprócz artykułów dotyczących kultury, społeczeństwa, gospodarki i polityki, wiele informacji dotyczących języka estońskiego, nauki i tłumaczeń.

Dane kontaktowe

email: eesti@eesti.pl
www.eesti.plProfil firmy

Gliwicka Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości jest uczelnią o profilu ekonomiczno-humanistyczno-artystycznym. Osoby zainteresowane podjęciem nauki mogą w niej studiować na kierunku Ekonomia, Pedagogika, Wzornictwo oraz Filologia, w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym.

Dane kontaktowe

/www.gwsp.gliwice.pl

Profil firmy

JobGrabber.pl to wyszukiwarka ofert pracy, której zadaniem jest uproszczenie i przyśpieszenie szukania ofert pracy w internecie. Wyszukuje spośród ofert zamieszczonych na wszystkich najważniejszych portalach pracy w Polsce. Oszczędza czas eliminując konieczność przeszukiwania kolejno wszystkich serwisów z ofertami pracy w celu znalezienia interesujących ofert.

Dane kontaktowe

www.jobgrabber.pl

Profil firmy

praca.JOBkralle.pl – to przede wszystkim proste wyszukiwanie. Tysiące ofert z Polski na jednej stronie - szybko i wygodnie! Strona Jobkralle jest wyszukiwarką pracy z tysiącem aktualnych ofert z wielu branż. Daje możliwość znalezienia pracy według stanowisk, zawodu, miejsca oraz rodzaju pracy. Pomaga osobom poszukającym pracy, studentom i absolwentom w otrzymaniu wymarzonego stanowiska. Dzięki prostej obsłudze, użytkownik może szybko przeszukiwać wiele ofert, bez potrzeby zbędnego odwiedzania poszczególnych stron.


Dane kontaktowe

http://praca.jobkralle.pl