Doradca Klienta techniczno-handlowy z j. niemieckim

Opis Stanowiska

ŻELTECH to firma z 30 letnim doświadczeniem, która zapewnia swoim klientom kompleksową usługę w zakresie projektowania, doskonalenia i wytwarzania profili z tworzyw sztucznych metodą wytłaczania. Łączymy doświadczenie z innowacyjnością.
Nasze wieloletnie doświadczenie skutkuje rozbudowanym i zróżnicowanym portfolio produktów, dlatego oferujemy naszym klientom produkcję profili z tworzyw sztucznych, dopasowanych do różnych zastosowań i branż.
Tworzymy produkty niestandardowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, szukających unikalnych rozwiązań.
Wraz z rozwojem firmy szukamy kolejnych osób, które dołączą do naszego Działu Handlowego
Nazwa stanowiska: DORADCA TECHNICZNO – HANDLOWY
Miejsce pracy: Biuro – Mysłowice; praca mobilna na terenie całej Polski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• obsługa i rozwój sprzedaży u obecnych klientów na rynku niemieckim
• pozyskiwanie nowych klientów
• realizacja wyznaczonych celów biznesowych
• budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
• prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych
• doradztwo techniczne przy wsparciu działu produkcji

OCZEKIWANIA PRACODAWCY:
• wykształcenie wyższe
• doświadczenie w sprzedaży produktów i usług B2B (doświadczenie w branży technicznej będzie dodatkowym atutem)
• samodzielność w działaniu, inicjatywa oraz zaangażowanie
• nastawienie na realizacje celu i konsekwencja w działaniu
• umiejętność prowadzenia negocjacji z klientem
• dyspozycyjność związana z wyjazdami do klientów
• znajomość j.niemieckiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie rozmów z klientami (B2/C1)
• czynne prawo jazdy kat. B

OFERTA:
• elastyczna forma zatrudnienia UoP lub kontrakt B2B
• atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia)
• praca w młodym pozytywnie nastawionym zespole
• szkolenie wdrożeniowe w pierwszych miesiącach pracy
• elastyczny czas pracy (po okresie wdrożenie)
• narzędzia pracy: laptop + samochód służbowy (po okresie próbnym)

Zdjęcia