Facebook Linkedin Google Plus Twitter Odwiedz nas na Facebooku

Rekrutuj z nami w Europie »

Polish

Praca u NAJLEPSZYCH

Jak szukasz pracy?

Advisory Group TEST Human Resources

Profil firmy:

Jesteśmy konsultantami HR - partnerami międzynarodowych korporacji w Polsce i czołowych polskich przedsiębiorstw. Jako firma rekrutacyjna działamy od 1991 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 10000 projektów z obszaru HR, co uczyniło nas jedną z najbardziej doświadczonych agencji rekrutacyjnych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.testhr.pl i zapoznania się z ofertą produktów oraz aktualnymi ofertami pracy.

Dane kontaktowe

www.testhr.pl

Aon

Profil firmy:

With 72 000 employees in more than 120 countries, Aon is a global provider of HR, Financial, IT and Risk Management services. That means we help companies to recruit and motivate their employees, to manage their HR and financial data, and to reduce the risks they face. In Poland we have been operating from 1992, employing today over 1400 colleagues. Our main offices are in Warsaw and Krakow.

And how is it to work with us? Our colleagues tell us a consistent message: Aon has a supportive and friendly workplace culture.

And that’s how it really is! We’re flexible, multinational and dynamic company. No formal dress code, no blame culture, no unethical behaviors. We value honesty, authenticity and can-do attitude. We work hard but we know how to have fun as well.

Dane kontaktowe

www.pracaAon.pl

ArcelorMittal Shared Service Centre Europe

Profil firmy:

ArcelorMittal Shared Service Centre Europe to centrum usług finansowo-księgowych Grupy ArcelorMittal, światowego lidera branży hutniczej i wydobywczej, które powstało w 2007 roku i obecnie zatrudnia ponad 300 najlepszych w swojej klasie specjalistów, których charakterystycznymi cechami są chęć ciągłego doskonalenia i rozwoju umiejętności.
Naszym klientom – ponad 165 spółkom z 10 krajów Europy Zachodniej – dostarczamy usługi w 8 językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, niderlandzkim, czeskim i polskim.

Ze względu na ciągły rozwój firmy oraz liczne projekty temu towarzyszące, rekrutacja w naszym centrum trwa przez cały rok.
Poszukujemy studentów i absolwentów finansów i rachunkowości oraz kierunków pokrewnych, a także osób znających języki obce i chcących rozwijać się w obszarze finansowo-księgowym.

Jednak w SSCE to nie jedyne kompetencje jakie cenimy u przyszłego pracownika, ważna jest również motywacja do pracy, chęć rozwoju, umiejętność pracy zespołowej oraz otwartość.

Zainteresowane osoby zapraszamy do śledzenia naszych aktualnych ofert pracy na naszej stronie internetowej SSCE. ARCELORMITTAL.COM lub przesłania aplikacji na adres mailowy
SSCE.KARIERA@ARCELORMITTAL.COM.

Dane kontaktowe

e: karolina.medaj@arcelormittal.com
e: anna.pak@arcelormittal.com
e: natalia.glajc@arcelormittal.com

ssce.arcelormittal.com

Armatis-lc

Profil firmy:

Armatis-lc jest francuskim i europejskim liderem branży contact center. Działa na rynku od 1989 roku i jest uznanym ekspertem w zakresie zarządzania relacjami z klientami. Posiada 20 lokalizacji w Europie i zatrudnia ponad 8000 pracowników. W Polsce spółka posiada ponad 1100 stanowisk pracy w 5 lokalizacjach: Warszawa, Stalowa Wola, Kraków i Bielsko-Biała. Świadczy usługi związane ze wsparciem sprzedaży, obsługą klienta i backoffice. Obsługuje wiele globalnych marek.

W związku ze stałym rozwojem poszukujemy pracowników obsługi klienta z językiem angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, rosyjskim, ukraińskim i hiszpańskim. Projekty obcojęzyczne to przede wszystkim, obsługa klienta, help-desk i infolinie.

Oferujemy pracę i szerokie możliwości rozwoju w międzynarodowym zespole, elastyczny grafik, możliwość pogodzenia pracy z innymi zajęciami. Nie jest potrzebne doświadczenie. Pomożemy zdobyć wiedzę branżową oraz dodatkowe umiejętności techniczne.

Zapraszamy! praca@armatis-lc.pl

Atos

Profil firmy:

Jesteśmy międzynarodowym liderem transformacji cyfrowej. Zatrudniamy ponad 100 tysięcy pracowników w 72 krajach. W Polsce, w naszych biurach w Bydgoszczy, Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi, Toruniu, Krakowie, Opolu i Rzeszowie, pracuje dziś blisko 5 000 osób. Będąc europejskim liderem w obszarach usług Big Data, Cybersecurity, High Performance Computing oraz Digital Workplace, oferujemy usługi Cloud, zarządzania Infrastrukturą informatyczną i Danymi, oraz rozwiązania Biznesowe i Platformowe, jak również usługi transakcyjne. Atos jest również wyłącznym światowym partnerem IT Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich.

Poszukujemy osób z rożnych obszarów kompetencyjnych. Zatrudniamy zarówno pracowników o profilu technicznym, jak i osoby, które nie posiadają wiedzy oraz doświadczenia w branży IT. Kierujemy się przede wszystkim kompetencjami, które posiada Kandydat, zbieżnymi ze stanowiskiem pracy. Cenimy znajomość języków obcych, w szczególności angielskiego, niemieckiego i francuskiego.

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej i zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy.


Dane kontaktowe

kariera@atos.net
kariera.pl.atos.net
jobs.atos.net
https://atos.net/pl/polska/kariera