Facebook Linkedin Google Plus Twitter Odwiedz nas na Facebooku

Rekrutuj z nami w Europie »

Polish

Praca u NAJLEPSZYCH

Jak szukasz pracy?

Adecco

Profil firmy:

Adecco jest światowym liderem wśród firm doradztwa personalnego. Oferujemy kompleksowe usługi i profesjonalne rozwiązania z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi (m.in. praca tymczasowa, outsourcing funkcji HR, Direct & Executive search, weryfikacja i ocena kandydatów, zarządzanie personelem przez Onsite). Adecco Poland jest członkiem i jednym z założycieli Polskiego Forum HR zrzeszającego największe firmy świadczące usługi doradztwa personalnego w Polsce. Dzięki nam w 2016 roku znalazło prace ponad 63 000 osób.

Dane kontaktowe

www.adecco.pl

Advisory Group TEST Human Resources

Profil firmy:

Jesteśmy konsultantami HR - partnerami międzynarodowych korporacji w Polsce i czołowych polskich przedsiębiorstw. Jako firma rekrutacyjna działamy od 1991 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 10000 projektów z obszaru HR, co uczyniło nas jedną z najbardziej doświadczonych agencji rekrutacyjnych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.testhr.pl i zapoznania się z ofertą produktów oraz aktualnymi ofertami pracy.

Dane kontaktowe

www.testhr.pl

Antal

Profil firmy:

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Dane kontaktowe

ww.antal.pl
warsaw@antal.pl
Tel: +48 22 483 50 00

ArcelorMittal Shared Service Centre Europe

Profil firmy:

ArcelorMittal Shared Service Centre Europe to centrum usług finansowo-księgowych Grupy ArcelorMittal, światowego lidera branży hutniczej i wydobywczej, które powstało w 2007 roku i obecnie zatrudnia ponad 300 najlepszych w swojej klasie specjalistów, których charakterystycznymi cechami są chęć ciągłego doskonalenia i rozwoju umiejętności.
Naszym klientom – ponad 165 spółkom z 10 krajów Europy Zachodniej – dostarczamy usługi w 8 językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, niderlandzkim, czeskim i polskim.

Ze względu na ciągły rozwój firmy oraz liczne projekty temu towarzyszące, rekrutacja w naszym centrum trwa przez cały rok.
Poszukujemy studentów i absolwentów finansów i rachunkowości oraz kierunków pokrewnych, a także osób znających języki obce i chcących rozwijać się w obszarze finansowo-księgowym.

Jednak w SSCE to nie jedyne kompetencje jakie cenimy u przyszłego pracownika, ważna jest również motywacja do pracy, chęć rozwoju, umiejętność pracy zespołowej oraz otwartość.

Zainteresowane osoby zapraszamy do śledzenia naszych aktualnych ofert pracy na naszej stronie internetowej SSCE. ARCELORMITTAL.COM lub przesłania aplikacji na adres mailowy
SSCE.KARIERA@ARCELORMITTAL.COM.

Dane kontaktowe

e: karolina.medaj@arcelormittal.com
e: anna.pak@arcelormittal.com
e: natalia.glajc@arcelormittal.com

ssce.arcelormittal.com

Armatis-lc

Profil firmy:

Armatis-lc jest francuskim i europejskim liderem branży contact center. Działa na rynku od 1989 roku i jest uznanym ekspertem w zakresie zarządzania relacjami z klientami. Posiada 20 lokalizacji w Europie i zatrudnia ponad 8000 pracowników. W Polsce spółka posiada ponad 1100 stanowisk pracy w 5 lokalizacjach: Warszawa, Stalowa Wola, Kraków i Bielsko-Biała. Świadczy usługi związane ze wsparciem sprzedaży, obsługą klienta i backoffice. Obsługuje wiele globalnych marek.

W związku ze stałym rozwojem poszukujemy pracowników obsługi klienta z językiem angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, rosyjskim, ukraińskim i hiszpańskim. Projekty obcojęzyczne to przede wszystkim, obsługa klienta, help-desk i infolinie.

Oferujemy pracę i szerokie możliwości rozwoju w międzynarodowym zespole, elastyczny grafik, możliwość pogodzenia pracy z innymi zajęciami. Nie jest potrzebne doświadczenie. Pomożemy zdobyć wiedzę branżową oraz dodatkowe umiejętności techniczne.

Zapraszamy! praca@armatis-lc.pl