Key Account Manager with Spanish

Rekrutacja kończy się: 2024-07-30

Opis Stanowiska

Dla naszego Klienta, sieci sprzedażyhurtowej na rynek hiszpański poszukujemy kandydatów z biegłą znajomością j. hiszpańskiego:

Twój zakres obowiązków:

• Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów sektor B2B na rynku hiszpańskim
• Telefoniczne docieranie do potencjalnych i byłych klientów
• Poszukiwanie i identyfikacja nowych możliwości rynkowych
• Udział w tworzeniu polityki sprzedaży firmy
• Aktywna sprzedaż i obsługa obecnych klientów – proponował zakup danych produktów, zbierał zamówienia
• Raportowanie i realizowanie planów sprzedażowych
• Prowadzenie dokumentacji rozwoju relacji z klientami w CRM
• Budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami
• Współprowadzenie/Prowadzenie negocjacji handlowych z klientem zgodnych ze strategią firmy;
• Przygotowanie ofert handlowych

Nasze wymagania

• Biegła znajomość języka hiszpańskiego (poziom C1 lub równoważny).
• doświadczenie w sprzedaży, preferowana znajomość sprzedaży towarów niepełnowartościowych zwrotów konsumenckich.
• Znajomość hiszpańskiego rynku e-commerce.
• Silne umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
• Lekkość w prowadzeniu rozmowy i nawiązywaniu kontaktów
• Samodzielność, dynamizm, nastawienie na realizację celu, dobra organizacja pracy
• Umiejętności rozpoznawania potrzeb Klienta
• Wysoka kultura osobista połączona z pewnością siebie i poczuciem humoru

Oferujemy
• Pracę w znanej i stabilnej firmie;
• Atrakcyjne wynagrodzenie stała prowizja od każdej sprzedaży
• Wynagrodzenie gwarantowane przez okres wdrożenia
• Wybór formy zatrudnienia (B2B, umowa o pracę)
• Elastyczne godziny pracy
• Narzędzia pracy (komputer, telefon)
• Możliwość pracy zdalnej