Facebook Linkedin

Klient LinguaJob.pl

Praca u NAJLEPSZYCH

Country Manager ( Kraków, Nowy Kleparz) | Klient LinguaJob.pl

O firmie
Dla naszego Klienta, niemieckiej firmy programistycznej, zatrudniającej ponad 50 pracowników w Polsce, poszukujemy kandydata na stanowisko: Manager ds. administracyjnych.
Country Manager ( Kraków, Nowy Kleparz)
branża: Informatyka/Programiści
język obcy: angielski
region: małopolskie
miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:

  • nadzór nad przestrzeganiem procedur administracyjnych, operacyjnych i gospodarczych oddziału w Krakowie

  • analiza oraz nadzór bieżącej operacyjnej działalności

  • wykonywanie oraz raportowanie wyznaczonych celów do Zarządu

  • warządzanie strukturą pracowników

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ( prawo, ekonomia, administracja )

  • znajomość j. angielskiego na poziomie B1

  • doświadczenie w zarządzaniu działem administracji

  • wiedz z zakresu prawa i finansów ze strony operacyjnej działalności firm

  • umiejętność planowania budżetu

  • min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczy,

  • doświadczenie w pracy w zespole

  • inicjatywa własna, samodzielność, dokładność, przedsiębiorczość, kreatywne rozwiązywanie problemów

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • wysokie wynagrodzenie i premię roczną

  • prywatną opiekę medyczną

  • benefity pozapłacowe

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zapraszamy do przesłania CV.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych danych osobowych przez Grupa LinguaJob z siedzibą w Warszawie, ul. Piękna 24/26A/1, 00-549 Warszawa; adres e-mail: kandydat@linguajob.pl. oraz Zaufanych Partnerów Administratora w celach związanych z administrowaniem i działalnością serwisu internetowego LinguaJob.pl oraz procesu rekrutacji"

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grupa LinguaJob z siedzibą w Warszawie, ul. Piękna 24/26A/1, 00-549 Warszawa kandydat@linguajob.pl . Celem przetwarzania Pani/ Pana danych osobowych jest realizacja procesu rekrutacji na wskazane stanowisko pracy. Podstawę prawną do przetwarzania Pani/Pana danych osobowych stanowi Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. (Dz.U. z 1998r. N21, poz.94 z późn. zm.)”.

Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych znajdują się stopce serwisu (Polityka prywatności).