Facebook Linkedin

Administrator ds. Importu z Językiem Włoskim - zmiana dzienna, popołudniowa lub nocna | UPS

Administrator ds. Importu z Językiem Włoskim - zmiana dzienna, popołudniowa lub nocna

Miejsce pracy: Wrocław, dolnośląskie

Twój zakres obowiązków:

  • Nadawanie odpowiednich kodów celnych
  • Przygotowywanie dokumentów celnych
  • Kontakt z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • Prace administracyjne
  • Wsparcie procesów zachodzących w dziale

Nasze wymagania:

  • Dobra znajomość języka włoskiego w mowie i w piśmie
  • Dostępność do pracy na jednej z trzech możliwych zmian tj. dzienna/popołudniowa/nocna
  • Dobra znajomość programów z rodziny MS Office
  • Dobra organizacja pracy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy w grupie

To oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w całości zdalną
  • Bibliotekę pracowniczą
  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Wykorzystanie języka obcego w codziennych kontaktach biznesowych
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość angażowania się i rozwijania swoich pasji w ramach działalności w komitetach pracowniczych (wolontariat na rzecz lokalnych społeczności, komitet sportowy, komitet rozwoju i nauki, lokalna gazeta pracownicza itd.)