Facebook Linkedin

Administrator z językiem francuskim lub włoskim – zmiana nocna | UPS

Administrator z językiem francuskim lub włoskim – zmiana nocna

Miejsce pracy: Wrocław, dolnośląskie

Twój zakres obowiązków:

  • Nadawanie odpowiednich kodów celnych;
  • Przygotowywanie dokumentów celnych;
  • Kontakt z klientem wewnętrznym i zewnętrznym;
  • Prace administracyjne;
  • Wsparcie procesów zachodzących w dziale.

Nasze wymagania:

  • Dobra znajomość języka francuskiego lub włoskiego w mowie i w piśmie;
  • Dobra znajomość programów z rodziny MS Office;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Umiejętność pracy w grupie;
  • Gotowość do pracy w godzinach nocnych;
  • Dostępność na dwutygodniowe szkolenie stacjonarne w biurze.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • Wykorzystanie języka obcego w codziennych kontaktach biznesowych;
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy;
  • Możliwość angażowania się i rozwijania swoich pasji w ramach działalności w komitetach pracowniczych (wolontariat na rzecz lokalnych społeczności, komitet sportowy, komitet rozwoju i nauki, lokalna gazeta pracownicza itd.).