Facebook Linkedin

Administrator z językiem francuskim | UPS

Administrator z językiem francuskim

Miejsce pracy: Wrocław, dolnośląskie

Twój zakres obowiązków:

  • Kontakt z klientem wewnętrznym i zewnętrznym;

  • Prace administracyjne;

  • Wsparcie procesów zachodzących w dziale.

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego w mowie i w piśmie;

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Dobra znajomość programów z rodziny MS Office;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Umiejętność pracy w grupie.

To oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej;

  • Bibliotekę pracowniczą;

  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku;

  • Wykorzystanie języka obcego w codziennych kontaktach biznesowych;

  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy;

  • Możliwość angażowania się i rozwijania swoich pasji w ramach działalności w komitetach pracowniczych (wolontariat na rzecz lokalnych społeczności, komitet sportowy, komitet rozwoju i nauki, lokalna gazeta pracownicza itd.).