Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService Sp. z o.o.

Praca u NAJLEPSZYCH

Specjalista ds. Obsługi Klienta ze znajomością języka czeskiego | Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService Sp. z o.o.

Dołączając do eService, możesz liczyć na przyjazne środowisko pracy i szeroką gamę dodatkowych korzyści. TWÓJ ROZWÓJ Możesz korzystać z platformy CornerStone, czyli pakietu szkoleń e-learningowych, również globalnych – przygotowanych przez EVO Payments International.
Specjalista ds. Obsługi Klienta ze znajomością języka czeskiego
branża: Outsourcing/Call Center/Obsługa Klienta
język obcy: czeski
region: mazowieckie
miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Telefoniczna i mailowa obsługa klientów w zakresie diagnozowania występujących problemów technicznych na terminalach płatniczych (rozmowy przychodzące),
  • Udzielanie porad klientom w zakresie instruktażu dotyczącego obsługi terminala płatniczego i przeprowadzania transakcji płatniczych,
  • Aktualizacja danych klientów w systemach Spółki,
  • Współpraca z innymi działami Spółki
  • Praca w godzinach 8:00-20:00 zmiany 8 godzinne elastyczny grafik.
Wymagania:
  • jesteś native speakerem j. czeskiego,
  • posiadasz minimum wykształcenie średnie,
  • dobrze znasz MS Word oraz MS Excel,
  • jesteś osobą opanowaną i potrafiącą radzić sobie w trudnych sytuacjach,
  • cechuje Cię sumienność i rzetelność w wykonywaniu zadań,
  • potrafisz pracować w zespole,
  • jesteś osobą komunikatywną i operatywną.

    Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta,
  • doświadczenie w obsłudze/serwisowaniu terminali POS/kas fiskalnych/autoryzacji transakcji.
Oferujemy:
  • Rozwój w międzynarodowym środowisku,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Elastyczne godziny pracy w piątki,
  • Pakiet świadczeń socjalnych, również dla Twoich bliskich,
  • Karta Multisport w atrakcyjnej cenie,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Pyszna kawa,
  • Dodatkowe wolne godziny na spędzanie czasu z rodziną.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, nr133,poz 883)"