Facebook Linkedin Google Plus Twitter Odwiedz nas na Facebooku
Polish

Rekrutuj z nami w Europie »

Menu

DORADCA KLIENTA ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA WŁOSKIEGO | BUDVAR CENTRUM SPÓŁKA Z O.O.

BUDVAR-okna trwalsze niż inne Jesteśmy polską firmą specjalizującą się w produkcji okien i drzwi z PVC oraz aluminium. Wykorzystując blisko 30 lat doświadczeń, postanowiliśmy sami produkować nasze profile okienne, aby dbać o jakość już od samego początku. Dzięki temu, wyposażamy domy w okna i drzwi o niespotykanej dotąd trwałości, estetyce i funkcjonalności. Mając pełną kontrolę nad produkcją naszych i drzwi już od samego początku, tworzymy produkty oparte o innowacyjne rozwiązania, które gwarantują wysoką jakość użytkowania na lata. Profile do naszych okien i drzwi produkowane są w nowoczesnej technologii Titanium Technology, w której wykorzystujemy pełnowartościowe PVC z domieszką tytanu. Dzięki zastosowaniu tej technologii profile charakteryzują się dużą sztywnością, wysoką odpornością na odbarwienia oraz na szkodliwe działanie promieni słonecznych. Od początku istnienia naszej firmy kładziemy bardzo duży nacisk na ochronę środowiska. Tym samym dla wszystkich produkowanych przez nas okien i drzwi posiadamy certyfikat potwierdzający, iż nie mają one w swoim składzie domieszek ołowiu, kadmu ani związków innych metali ciężkich. Obecność metali ciężkich jest powszechnym problemem prowadzącym do zanieczyszczenia naszego ekosystemu. Wybierając nasze okna możesz mieć pewność, że przyczyniasz się do tego, by otaczający nas świat nie był zatruwany przez te szkodliwe substancje.
WWW.BUDVARCENTRUM.PL
DORADCA KLIENTA
ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA WŁOSKIEGO
branża: Sprzedaż/Handel zagraniczny
język obcy: włoski
region: łódzkie
miejsce pracy: ZDUŃSKA wOLA/ŁÓDŹ
Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

 • aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów zagranicznych,

 • przygotowywanie wycen oraz ofert handlowych,

 • realizacja ustalonych planów sprzedażowych,

 • koordynowanie procesu sprzedażowego (wsparcie marketingowe, doradztwo techniczne, wycena, zamówienie, dostawa),

 • uczestnictwo w targach zagranicznych.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

 • biegłej znajomości języka włoskiego (codzienny kontakt telefoniczny i mailowy z klientami zagranicznymi),

 • komunikatywnego podejścia oraz umiejętności szybkiego nawiązywania relacji z potencjalnymi klientami,

 • zaangażowania i chęci rozwoju, podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy:

W zamian oferujemy:

 • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania sprzedażowe i nowoczesne podejście do pracy,

 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

 • pracę stacjonarną w nowoczesnym biurowcu lub pracę zdalną

 • atrakcyjny system wynagrodzenia, podstawa + system motywacyjny uzależniony od efektów sprzedażowych,

 • dofinansowanie do opieki medycznej,

 • niezbędne szkolenia wdrożeniowe, szkolenia sprzedażowe i produktowe (nie wymagamy doświadczenia w sprzedaży!),

 • możliwości rozwoju osobistego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@budvar.pl.

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę:
„Oświadczam, że zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną udostępnioną przez BUDVAR Centrum Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jako administratora danych oraz że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV przez BUDVAR Centrum Sp. z o.o. w celu realizacji procesu niniejszej rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji przez okres 12 miesięcy.”

 

 

Administratorem danych osobowych jest Budvar Centrum Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Rondo ONZ 1, 12 piętro. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji. Dane przetwarzane będą przez okres trwania rekrutacji (do 12 miesięcy), a w przypadku wyrażenia zgody na udział w kolejnych - nie dłużej niż 12 miesięcy. Informujemy o prawie wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawie dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów.

Przestrzeganie zasad ochrony danych w Budvar Centrum Sp. z o.o. nadzoruje Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez adres email: iod(at)budvar.pl

logo
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, nr133,poz 883)"
drukuj