Translavic Polska sp. z o.o.

Praca u NAJLEPSZYCH

Tłumacz telefoniczny j. angielskiego | Translavic Polska sp. z o.o.

O firmie
Translavic to biuro tłumaczeń pisemnych i ustnych obsługujące klientów europejskich. Tłumaczymy kampanie reklamowe, instrukcje obsługi, raporty instytucji europejskich, podręczniki do nauki języków obcych, akty notarialne, wyroki sądowe, dokumentacje medyczne, katalogi mody, broszury firmowe… nie da się wszystkiego wymienić. Miliony słów rocznie na wszystkie języki europejskie
www.translavic.eu
Tłumacz telefoniczny j. angielskiego
branża: Tłumaczenia
język obcy: angielski
region: cała Polska
miejsce pracy: telepraca
Opis stanowiska:

Poszukujemy 5 tłumaczy ustnych j. angielskiego do tłumaczeń przez telefon na potrzeby urzędów państwowych w ramach umowy o (tele)pracę.

Wymagania:
  • Ukończone studia lingwistyczne - kwalifikacje w zakresie tłumaczeń ustnych.
  • Świadectwo potwierdzające biegłą znajomość j. angielskiego.
  • Doświadczenie w świadczeniu usług w zakresie tłumaczeń ustnych (potwierdzone referencjami zawodowymi).
  • Zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego
Oferujemy:
  • Umowę o (tele)pracę
  • Wynagrodzenie do 5000 zł brutto miesięcznie
  • Pakiet medyczny w centrum ENEL-MED, kartę Multisport oraz atrakcyjne zbiorowe ubezpieczenie
  • PKK
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych danych osobowych przez Grupa LinguaJob z siedzibą w Warszawie, ul. Piękna 24/26A/1, 00-549 Warszawa; adres e-mail: kandydat@linguajob.pl. oraz Zaufanych Partnerów Administratora w celach związanych z administrowaniem i działalnością serwisu internetowego LinguaJob.pl oraz procesu rekrutacji"

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grupa LinguaJob z siedzibą w Warszawie, ul. Piękna 24/26A/1, 00-549 Warszawa kandydat@linguajob.pl . Celem przetwarzania Pani/ Pana danych osobowych jest realizacja procesu rekrutacji na wskazane stanowisko pracy. Podstawę prawną do przetwarzania Pani/Pana danych osobowych stanowi Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. (Dz.U. z 1998r. N21, poz.94 z późn. zm.)”.

Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych znajdują się stopce serwisu (Polityka prywatności).