THS TOMASZ SERWATKA

Praca u NAJLEPSZYCH

Specjalista ds. obsługi klienta - język niemiecki | THS TOMASZ SERWATKA

O firmie THS TOMASZ SERWATKA
Dynamicznie rozwijająca się firma działająca na niemieckim.
Specjalista ds. obsługi klienta - język niemiecki
branża: Sprzedaż/Handel zagraniczny
język obcy: niemiecki
region: śląskie
miejsce pracy: KNURÓW
Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należy:

  • kontakt z klientem niemieckojęzycznym,
  • monitorowanie sprzedaży na istniejących platformach,
  • sporządzanie ofert handlowych,
  • podejmowanie działań handlowych.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość jęz. niemieckiego w mowie i w piśmie (warunek konieczny),
  • doświadczenie w obsłudze klienta/ handlu,
  • łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy własnej,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • czynne prawo jazdy kat. B (mile widziane),
  • znajomość branży grzewczej i sanitarnej (mile widziana).
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju,
  • pracę w miłej atmosferze, w zgranym zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy ( Laptop, telefon komórkowy).

Wynagrodzenie

Od 5000 do 9000 PLN

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych danych osobowych przez Grupa LinguaJob z siedzibą w Warszawie, ul. Piękna 24/26A/1, 00-549 Warszawa; adres e-mail: kandydat@linguajob.pl. oraz Zaufanych Partnerów Administratora w celach związanych z administrowaniem i działalnością serwisu internetowego LinguaJob.pl oraz procesu rekrutacji"

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grupa LinguaJob z siedzibą w Warszawie, ul. Piękna 24/26A/1, 00-549 Warszawa kandydat@linguajob.pl . Celem przetwarzania Pani/ Pana danych osobowych jest realizacja procesu rekrutacji na wskazane stanowisko pracy. Podstawę prawną do przetwarzania Pani/Pana danych osobowych stanowi Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. (Dz.U. z 1998r. N21, poz.94 z późn. zm.)”.

Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych znajdują się stopce serwisu (Polityka prywatności).