Młodszy Specjalista ds. Technicznego Wsparcia Klienta z językiem angielskim | Elavon Merchant Services

A leader in the payments industry, Elavon provides end-to-end payment processing solutions and services to more than one million merchants around the world. If you want to make a difference in your life, your community and your world, join us at Elavon. We know our company is only as strong as our people, and we are committed to your professional growth and success. Elavon is part of the U.S. Bank family, a diverse workplace, where we celebrate the individuality of each member of our global team.

For more details about us please see our web site

Młodszy Specjalista ds. Technicznego Wsparcia Klienta z językiem angielskim

Location: Warszawa

Key responsibilities:

Główne zadania:

Obsługa telefoniczna klientów Elavon w języku angielskim i polskim w zakresie rozwiązywania problemów technicznych zgłaszanych przez klientów, w tym m.in.:

  • wsparcie w zakresie obsługi terminali płatniczych;

  • skuteczne rozpatrywanie próśb klientów;

  • wprowadzanie i modyfikowanie danych w systemach komputerowych;

  • odpowiadanie na mailowe zapytania wewnętrznych i zewnętrznych klientów;

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Biegłej znajomości języka angielskiego i polskiego (warunek konieczny);

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i komunikatywności;

  • Gotowości do pracy zmianowej, uwzględniającej również weekendy;

  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office;

  • Zdolności technicznych (mile widziane).

Kandydatom na to stanowisko oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w jednej z najszybciej rozwijających się branż w Polsce;

  • Bogaty pakiet benefitów:

    • opieka medyczna,

    • ubezpieczenie grupowe,

    • karta Multisport lub dofinansowanie do wakacji,

    • lekcje języków obcych,

    • bonusy pieniężne zależne od wyników pracy;

  • Zestaw szkoleń przygotowujących do pracy (m.in. z zakresu działania terminali płatniczych);

  • Jasną ścieżkę awansu i możliwość rozwoju w strukturach firmy;

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w stałym kontakcie z językami obcymi.

Benefits:

We offer an exciting, fast-paced and diverse working environment with employees of many different nationalities. We provide benefits to help you protect your health and financial security; and give you peace of mind. We also invest in your career growth with development resources that give you the opportunity to stretch and shine.

This is an Elavon posting. Elavon is a part of the U.S. Bank family.

We offer:

employment
agreement

complex medical care

life insurance

language classes

multisport card or co-financed holidays

development path and trainings

social and community projects

additional holiday leave

Please enclose to your application signed statement:

I hereby agree for processing my personal data provided in my CV/Application form, which I provide voluntarily, and which go beyond the scope of personal data that an employer may request from a candidate under the provisions of labor law, by Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce Warsaw 02-515, ul. Puławska 17, for the purpose of THIS recruitment process.