Facebook Linkedin
Polish

Rekrutuj z nami w Europie »

Trade Marketing Specialist z językiem francuskim | Grupa LinguaJob.pl

Nasz Klient, europejski lider w produkcji podkładów, listw i profili podłogowe, z uwagi na dynamiczny rozwój na rynku francuskim, poszukuje Kandydata z biegłą znajomością j.francuskiego do Działu Marketingu.
Trade Marketing Specialist z językiem francuskim
branża: Sprzedaż/Handel zagraniczny
język obcy: francuski
region: wielkopolskie
miejsce pracy: Środa Wielkopolska
Opis stanowiska:

Przekażemy odpowiedzialność za poniższe obszary:

  • realizację strategii rozwoju nowej kategorii na rynku,
  • ePR i content marketing w języku francuskim
  • obsługa kanałów „owned media” /www, youtube, blog, linkedin/
  • wdrażanie narzędzi wspierających sprzedaż
  • efektywną współpracę z działem sprzedaży w zakresie realizowania projektów trade marketingowych
  • planowanie i koordynację działań związanych ze wsparciem sprzedaży dla kanału specjalistycznego i nowoczesnego
  • kreowanie, planowanie i realizacja promocji trade-marketingowych
  • efektywne zarządzanie budżetem trade-marketingowym
  • przygotowanie analiz i raportów związanych z realizacją akcji oraz ocena ich efektywności
  • monitorowanie i analizę rynku pod kątem potrzeb klientów i działań konkurencji
Wymagania:
  • kreatywność, energia i zapał do zmieniania świata
  • sportowe zacięcie do bycia najlepszym, we wszystkim co robisz
  • biegła znajomość narzędzi google (analytics, gsc, youtube studio) oraz wordpress
  • umiejętność przygotowywania tekstów poradnikowych, instruktażowych
  •  wykształcenie wyższe – preferowane marketing, zarządzanie;
  • doświadczenie w pracy w Dziale Marketingu lub Agencji Reklamowej
  • biegła znajomość języka francuskiego
  • prawo jazdy kat. B;
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, stabilnie działającej na rynku od ponad 25 lat
  •  umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz efektywności realizowanych projektów
  • wsparcie merytoryczne specjalistów w każdej dziedzinie naszej działalności,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, konferencjach, targach, studiach podyplomowych,
  • bogaty pakiet benefitów - m.in. rozszerzony pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa

Zapraszamy do wysłania CV.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, nr133,poz 883)"