Specjalista ds. rekrutacji | Cyclad

O nas

LinguaJob.pl to pierwszy w Polsce Językowy Serwis Pracy, specjalizujący się w świadczeniu usług ogłoszeniowych, wizerunkowych i rekrutacyjnych na najwyższym poziomie dla wszystkich środowisk biznesowych z otoczenia lingwistycznego.

Jesli szukasz pracy i chcesz wykorzystać swoje umiejetności językowe - zarejestruj się na naszej stronie i pozwól sie odnależć przyszłemu Pracodawcy

Jesli jesteś Pracodawcą - publikuj swoje oferty rekrutacyjne na LinguaJob.pl i korzystaj z bazy danych bogatej w najwiekszą liczbę Kandydatów-wykwalifikowanych lingwistów.

Firma: Cyclad
specjalizująca się w branży: Human Resources
poszukuje Kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. rekrutacji

Branża: wszystkie branże

Język obcy: francuski / angielski

Miasto: Tarnobrzeg

Region: podkarpackie

Opis stanowiska

Informacje o projekcie:

  • Branża: Consulting
  • Rodzaj projektu: procesy rekrutacyjne
  • Lokalizacja: centrum Tarnobrzega
  • Harmonogram pracy: praca od poniedziałku do piątku, 8 h (8.00-17.00), elastyczne godziny
  • Wymagana znajomość 2 języków obcych (j.angielski + drugi język) min. B2

Zakres projektu:

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych
  • Budowanie i zarządzanie bazą kandydatów
  • Weryfikacja kompetencji kandydatów w rozmowie telefonicznej
  • Koordynacja realizowanych procesów rekrutacyjnych

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka francuskiego będzie atutem
  • Zainteresowanie branżą HR
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych
  • Kreatywność, otwartość na niestandardowe rozwiązania
  • Duża samodzielność oraz dyscyplina pracy
  • Skuteczność i silna orientacja na osiągnięcie zamierzonego celu
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole w międzynarodowym środowisku
  • Dużą swobodę działania
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Kompleksowe szkolenie wprowadzające
  • Ciągłe podnoszenie kompetencji poprzez szkolenia, targi pracy, warsztaty z ekspertami, itp.
  • Atrakcyjny system bonusowy uzależniony od rezultatów
  • Prywatną opiekę medyczną (możliwość rozszerzenia pakietu na rodzinę)
  • Pakiet Multisport

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych danych osobowych przez Grupa LinguaJob z siedzibą w Warszawie, ul. Piękna 24/26A/1, 00-549 Warszawa; adres e-mail: kandydat@linguajob.pl. oraz Zaufanych Partnerów Administratora w celach związanych z administrowaniem i działalnością serwisu internetowego LinguaJob.pl oraz procesu rekrutacji"

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grupa LinguaJob z siedzibą w Warszawie, ul. Piękna 24/26A/1, 00-549 Warszawa kandydat@linguajob.pl . Celem przetwarzania Pani/ Pana danych osobowych jest realizacja procesu rekrutacji na wskazane stanowisko pracy. Podstawę prawną do przetwarzania Pani/Pana danych osobowych stanowi Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. (Dz.U. z 1998r. N21, poz.94 z późn. zm.)”.

Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych znajdują się stopce serwisu (Polityka prywatności).