Cyclad Sp. z o.o.

Praca u NAJLEPSZYCH

AR Accountant with Czech | Cyclad Sp. z o.o.

O nas

LinguaJob.pl to pierwszy w Polsce Językowy Serwis Pracy, specjalizujący się w świadczeniu usług ogłoszeniowych, wizerunkowych i rekrutacyjnych na najwyższym poziomie dla wszystkich środowisk biznesowych z otoczenia lingwistycznego.

Jesli szukasz pracy i chcesz wykorzystać swoje umiejetności językowe - zarejestruj się na naszej stronie i pozwól sie odnależć przyszłemu Pracodawcy

Jesli jesteś Pracodawcą - publikuj swoje oferty rekrutacyjne na LinguaJob.pl i korzystaj z bazy danych bogatej w najwiekszą liczbę Kandydatów-wykwalifikowanych lingwistów.

Firma: Cyclad Sp. z o.o.
specjalizująca się w branży: Human Resources
poszukuje Kandydata na stanowisko:

AR Accountant with Czech

Nr referencyjny: PL19/SW/GD/ARCZ

Branża: Księgowość/Audyt/Podatki

Język obcy: czeski / angielski

Miasto: Gdynia

Region: pomorskie

Opis stanowiska

  • Branża: Business Process Management
  • Rodzaj projektu: finanse / rachunkowość
  • Lokalizacja: Gdynia
  • Harmonogram pracy: praca od poniedziałku do piątku 8.30-17.00

  • Księgowanie i przydział płatności otrzymanych od klientów
  • Przygotowanie faktur i not kredytowych
  • Wystawianie i wysyłanie faktur do klientów
  • Przetwarzanie dokumentów wewnętrznych
  • Analiza i usuwanie rozbieżności w płatnościach
  • Utrzymanie i budowanie dobrych relacji z klientami
  • Udział w projektach związanych z transferem procesów

Wymagania

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Preferowane wykształcenie F&A
  • Bardzo dobra znajomość języka czeskiego (B2)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • Dobra znajomość MS Office Excel
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP będzie dodatkowym atutem
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Mocne umiejętności analityczne oraz dbałość o szczegóły
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (po sześciomiesięcznym okresie próbnym)
  • Prywatna opieka medyczna z bardzo atrakcyjną ofertą
  • Prywatne ubezpieczenie
  • Kartę sportową Multisport
  • Bilety do kina, vouchery do różnych sklepów, na benzynę, itp.
  • Miesięczne premie
  • Owocowe poniedziałki
  • Dogodna lokalizacja biura (3 km od morza, blisko stacji SKM Redłowo)
  • Szeroki zakres szkoleń (umiejętności miękkich, kursów komputerowych, językowych)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w profesjonalnym, wielonarodowym środowisku korporacyjnym

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych danych osobowych przez Grupa LinguaJob z siedzibą w Warszawie, ul. Piękna 24/26A/1, 00-549 Warszawa; adres e-mail: kandydat@linguajob.pl. oraz Zaufanych Partnerów Administratora w celach związanych z administrowaniem i działalnością serwisu internetowego LinguaJob.pl oraz procesu rekrutacji"

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grupa LinguaJob z siedzibą w Warszawie, ul. Piękna 24/26A/1, 00-549 Warszawa kandydat@linguajob.pl . Celem przetwarzania Pani/ Pana danych osobowych jest realizacja procesu rekrutacji na wskazane stanowisko pracy. Podstawę prawną do przetwarzania Pani/Pana danych osobowych stanowi Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. (Dz.U. z 1998r. N21, poz.94 z późn. zm.)”.

Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych znajdują się stopce serwisu (Polityka prywatności).