Grupa Kapitałowa Euro-Tax.pl S.A.

Praca u NAJLEPSZYCH

PRACOWNIK BIUROWY Z JĘZYKIEM OBCYM | Grupa Kapitałowa Euro-Tax.pl S.A.

Euro-Tax.pl S.A. to lider w dziedzinie doradztwa podatkowego związanego z legalną pracą za granicą. Zajmujemy się rozliczeniami podatkowymi oraz świadczeniami socjalnymi z tytułu pracy w krajach Unii Europejskiej. Aby zapewnić Klientom najwyższy poziom i jakość usług, uzyskaliśmy liczne międzynarodowe certyfikacje: Steuerberaterkammer Niedersachsen, numer BECON oraz TAIN - Tax Agent Identification Number. Stawiamy na bliskość obsługi klienta i zaufanie, idące w parze z innowacyjnością w działaniu. W Euro-Tax.pl wierzymy, że zadowoleni Klienci pochodzą od zadowolonych Pracowników. W polityce personalnej kierujemy się trzema zasadami: 1 - KAŻDY PRACOWNIK TO NIEPOWTARZALNA WARTOŚĆ 2 - DOCENIAMY SAMODZIELNOŚĆ I INICJATYWĘ 3 - POMAGAMY W ODKRYWANIU POTENCJAŁU I ROZWOJU KARIERY ZAWODOWEJ JUŻ PODCZAS STUDIÓW
PRACOWNIK BIUROWY Z JĘZYKIEM OBCYM
branża: Finanse/Ekonomia
język obcy: niemiecki / niderlandzki
region: wielkopolskie
miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:
  • Analiza, weryfikacja i sporządzanie dokumentacji rozliczeniowo-podatkowej dla Klientów firmy,
  • Wprowadzanie danych do systemów rozliczeniowo-podatkowych,
  • Pomoc w przygotowywaniu deklaracji podatkowych, wniosków i pism, składanych w zagranicznych  urzędzie skarbowym,
  • Stała współpraca i kontakt z zagranicznymi instytucjami finansowymi i pracodawcami.
Wymagania:
  • Komunikatywna znajomość języka obcego: niemiecki, angielski lub niderlandzki (poziom min. B2),
  • Wykształcenie wyższe na kierunku związanym z finansami, rachunkowością, ekonomią bądź ukończona filologia (dodatkowy atut),
  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin (40h/ tydz.),
  • Umiejętność analitycznego myślenia, skrupulatność i dokładność,
  • Gotowość do nauki i rozwijania swoich kompetencji.
Oferujemy:
  • Kompleksowe wdrożenie i szereg szkoleń, gwarantujące zdobycie specjalistycznej wiedzy z zakresu zagranicznych rozliczeń podatkowych (nie wymagamy wcześniejszej wiedzy w tym zakresie – wszystkiego Cię nauczymy!),
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Stabilne, satysfakcjonujące wynagrodzenie powiązane z Twoimi osiągnięciami,
  • Dogodną lokalizację blisko centrum Poznania oraz komfortowe, elastyczne godziny pracy,
  • Pakiet dodatków, takich jak: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do szkoleń i kursów, co tydzień dostawę świeżych owoców oraz liczne spotkania i wyjazdy integracyjne.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, nr133,poz 883)"