Facebook Linkedin
Polish

Rekrutuj z nami w Europie »

Menu

Specjalista ds. Obsługi Klienta - język francuski | Grupa LinguaJob.pl

O nas

LinguaJob.pl to pierwszy w Polsce Językowy Serwis Pracy, specjalizujący się w świadczeniu usług ogłoszeniowych, wizerunkowych i rekrutacyjnych na najwyższym poziomie dla wszystkich środowisk biznesowych z otoczenia lingwistycznego.

Jesli szukasz pracy i chcesz wykorzystać swoje umiejetności językowe - zarejestruj się na naszej stronie i pozwól sie odnależć przyszłemu Pracodawcy

Jesli jesteś Pracodawcą - publikuj swoje oferty rekrutacyjne na LinguaJob.pl i korzystaj z bazy danych bogatej w najwiekszą liczbę Kandydatów-wykwalifikowanych lingwistów.

Firma: Grupa LinguaJob.pl
specjalizująca się w branży: Agencje doradztwa personalnego
poszukuje Kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta - język francuski

Nr referencyjny: F-07/20/LJ

Branża: Outsourcing/Call Center/Obsługa Klienta

Język obcy: francuski

Miasto: Warszawa-Mokotów

Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie telefoniczna oraz mailowa obsługa klientów francuskojęzycznych.

Wymagania

  • Biegła znajomość języka francuskiego oraz dobra znajomośćj. angielskiego,
  • Zainteresowania nowoczesnymi technologiami komputerowymi,
  • Podstawowa znajomość zagadnień komputerowych,
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta, mile widziane doświadczenie w Call Center.


Osoby zainteresowane zapraszam do przesłania dokumentów aplikacyjnych tj. CV na adres mailowy:
kandydat@linguajob.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.


Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych danych osobowych przez Grupa LinguaJob z siedzibą w Warszawie, ul. Piękna 24/26A/1, 00-549 Warszawa; adres e-mail: kandydat@linguajob.pl. oraz Zaufanych Partnerów Administratora w celach związanych z administrowaniem i działalnością serwisu internetowego LinguaJob.pl oraz procesu rekrutacji"

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grupa LinguaJob z siedzibą w Warszawie, ul. Piękna 24/26A/1, 00-549 Warszawa kandydat@linguajob.pl . Celem przetwarzania Pani/ Pana danych osobowych jest realizacja procesu rekrutacji na wskazane stanowisko pracy. Podstawę prawną do przetwarzania Pani/Pana danych osobowych stanowi Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. (Dz.U. z 1998r. N21, poz.94 z późn. zm.)”.

Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych znajdują się stopce serwisu (Polityka prywatności).
drukuj