Konsultant Obsługi Klienta j. niemiecki | Imar Service Group

O firmie Imar Service Group
Jesteśmy rozpoznawalną i cenioną agencją rekrutacyjną. Dysponujemy doświadczeniem w zakresie selekcji, pozyskiwania Kandydatów, bierzemy pełną odpowiedzialność za przejęcie procesów, a także świadczymy usługi z zakresu kadr i plac. Jesteśmy nie tylko świetnymi headhunterami, ale również doskonałymi strategami. Dopasowujemy profil Kandydatów do Państwa potrzeb biznesowych, wskazujemy rozwiązania przyczyniające się do konkurencyjności Państwa działalności. Na rynku działamy już przeszło 20 lat – początkowo funkcjonowaliśmy pod nazwą Imar. Spółka Imar Service Group powstała w 2011 r, w drodze rozwoju organizacji. Przez lata udało się nam pozyskać partnerów biznesowych z wielu sektorów. Obecnie nasze oddziały znajdują się 10 miastach zlokalizowanych na terenie całej Polski.
www.imar.com.pl
Liczą się Ludzie
Konsultant Obsługi Klienta j. niemiecki
branża: Sprzedaż/Handel zagraniczny
język obcy: niemiecki
region: śląskie
miejsce pracy: Zabrze, ul. Wolności 317
Opis stanowiska:

Telefoniczne pozyskiwanie Klientów z regionów niemieckojęzycznych oraz obsługa procesu sprzedaży produktu.

Wymagania:
  • Płynna znajomość języka niemieckiego w mowie.
  • Dyspozycyjność do pracy w przedziale godzinowym między 8:00 a 20:00 od poniedziałku do piątku.
Oferujemy:
  • Dwuskładnikowy system wynagradzania: stawka godzinowa + premie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością innych form współpracy po okresie próbnym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: przemek@zapisy-imar.com.pl

Informujemy, że Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest firma Iwona Biernat IMAR SERVICE GROUP z siedzibą w miejscowości Granica, ul. Filmowa nr 1, poczta 05-806 Komorów. Dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże w przypadku ich braku nie będziemy mogli rozpatrzyć Twojej kandydatury. Podstawą prawną do przetwarzania danych jest konieczność zapoznania się przez nas z Twoim profilem kandydata na skutek Twojego zgłoszenia (art. 6 ust. 1 lit b RODO). Do podanych danych mogą mieć dostęp dostawcy usług Administratora oraz nasi partnerzy, na rzecz których prowadzimy wybrane rekrutacje. Informujemy, że przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych osobowych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych oraz prawo do ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo skargi do organu nadzorczego. Twoje dane będą przetwarzane przez czas trwania rekrutacji, po jej zakończeniu skontaktujemy się w wybranymi kandydatami, a pozostałe aplikacje zostaną usunięte, chyba że wyrazisz zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach- w takim przypadku Twoje dane będą przetwarzane do momentu jej wycofania.

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w przyszłych projektach rekrutacyjnych załącz w dokumentach aplikacyjnych następującą zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym celu:

„Wyrażam zgodę na rzecz Iwona Biernat IMAR SERVICE GROUP z siedzibą w miejscowości Granica, ul. Filmowa nr 1, poczta 05-806 Komorów na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych”.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych danych osobowych przez Grupa LinguaJob z siedzibą w Warszawie, ul. Piękna 24/26A/1, 00-549 Warszawa; adres e-mail: kandydat@linguajob.pl. oraz Zaufanych Partnerów Administratora w celach związanych z administrowaniem i działalnością serwisu internetowego LinguaJob.pl oraz procesu rekrutacji"

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grupa LinguaJob z siedzibą w Warszawie, ul. Piękna 24/26A/1, 00-549 Warszawa kandydat@linguajob.pl . Celem przetwarzania Pani/ Pana danych osobowych jest realizacja procesu rekrutacji na wskazane stanowisko pracy. Podstawę prawną do przetwarzania Pani/Pana danych osobowych stanowi Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. (Dz.U. z 1998r. N21, poz.94 z późn. zm.)”.

Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych znajdują się stopce serwisu (Polityka prywatności).