Specjalista ds. Usług Płatniczych z Językiem Niemieckim | Majorel Polska

O firmie
Majorel (wcześniej Arvato CRM Solutions) działa na rynku od 2019 roku. Zajmujemy się obsługą klienta, która jest dla nas czymś więcej niż pracą. Służymy naszym klientom czerpiąc to, co najlepsze z potencjału ludzi, technologii i innowacji. Wierzymy, że im intensywniej korzystamy z technologii, tym bardziej ludzcy możemy się stawać. Ponieważ w obsłudze najważniejszą rolę wciąż odgrywają ludzie, nawet jeśli część zadań wykonywana jest przez roboty. Kreatywność, doskonałość i szacunek napędzają wszystko co robimy. Obsługujemy klientów na całym świecie dzięki 48 000 pracowników zlokalizowanych w 28 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, obu Amerykach i Azji oraz mówiących w 36 językach. Wspieramy klientów przez cały czas, 24 godziny na dobę, w każdym kanale komunikacji i w sposób, jakiego oczekują od swoich marek. Mówimy ich językiem bez względu na to, kim są i skąd pochodzą. W Polsce znajdziesz nas w naszych lokalizacjach w Poznaniu, Szczecinie, Krakowie oraz we Wrocławiu.
www.pracazniemieckim.pl

Driven to go further
Specjalista ds. Usług Płatniczych z Językiem Niemieckim
branża: Outsourcing/Call Center/Obsługa Klienta
język obcy: niemiecki
region: wielkopolskie
miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:
  • Codzienny kontakt  z klientem w języku niemieckim
  • Identyfikacja najważniejszych potrzeb klienta
  • Szybkie i skuteczne rozwiązywanie zgłoszeń klientów
  • Realizowanie celów projektowych i zespołowych

Wymagania:
  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego (B2/C1)
  • Zaangażowania, sumienności i odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Sprawnej obsługi MS Office oraz rozwiniętych zdolności analitycznych
  • Nastawienia pro-klienckiego
  • Mile widziane zainteresowanie branżą F&A
  • Dyspozycyjność na odbycie 2 tygodniowego szkolenia w godzinach 08:00 – 16:00 od poniedziałku do piątku

Oferujemy:
  • Niepowtarzalną szansę  współudziału w rozwoju nowego projektu
  • Innowacyjne i międzynarodowe środowisko pracy
  • Codzienny kontakt z językiem niemieckim
  • Zróżnicowany pakiet świadczeń dodatkowych
  • Profesjonalne szkolenie wdrażające
  • Nowoczesne narzędzia komunikacji i technologii, które ułatwiają i przyspieszają pracę
  • Pracę w nowoczesnym budynku, w dogodnej lokalizacji
  • Elastyczność zatrudnienia- możliwość zatrudnienia nawet na pół etatu po ukończeniu szkolenia
  • Xbox, piłkarzyki i tyle kawy ile zdołasz wypić

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych danych osobowych przez Grupa LinguaJob z siedzibą w Warszawie, ul. Piękna 24/26A/1, 00-549 Warszawa; adres e-mail: kandydat@linguajob.pl. oraz Zaufanych Partnerów Administratora w celach związanych z administrowaniem i działalnością serwisu internetowego LinguaJob.pl oraz procesu rekrutacji"

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grupa LinguaJob z siedzibą w Warszawie, ul. Piękna 24/26A/1, 00-549 Warszawa kandydat@linguajob.pl . Celem przetwarzania Pani/ Pana danych osobowych jest realizacja procesu rekrutacji na wskazane stanowisko pracy. Podstawę prawną do przetwarzania Pani/Pana danych osobowych stanowi Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. (Dz.U. z 1998r. N21, poz.94 z późn. zm.)”.

Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych znajdują się stopce serwisu (Polityka prywatności).