Facebook Linkedin

Grupa LinguaJob.pl

Praca u NAJLEPSZYCH

Specjalista ds.sprzedaży zagranicznej z j.włoskim | Grupa LinguaJob.pl

Jesteśmy młodym, międzynarodowym zespołem ludzi z pasją, którzy nie boją się wyzwań. Pracujemy w innowacyjnej firmie automotive i wciąż się rozwijamy i chcemy sięgać po więcej. Dlatego szukamy ciekawych, przebojowych ludzi dla których poszukiwanie kontrahentów na całym świecie stanie się niezwykłą przygodą.
Specjalista ds.sprzedaży zagranicznej z j.włoskim
branża: Sprzedaż/Handel zagraniczny
język obcy: włoski
region: śląskie
miejsce pracy: Gliwice
Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na rynkach włoskim
  • obsługa procesu zamówień
  • nawiązywanie oraz rozwijanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami
  • współpraca z działem operacyjnym w zakresie wdrożenia do obsługi pozyskanych klientów
  • prowadzenie rozmów handlowych, przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków
  • bieżące monitorowanie rynku i identyfikacja potencjalnych kontrahentów a także zmian i trendów dotyczących branży automotive
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie
  • doświadczenie na stanowisku operacyjnym związanym ze sprzedażą B2B
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i włoskiego
  • doskonałe zdolności interpersonalne
  • umiejętności negocjacyjne
  • skuteczne rozwijanie partnerskich relacji z klientami
  • bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • możliwość pracy w biurze w Gliwicach
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • system motywacyjny (wynagrodzenie, premia, samochód służbowy)
  • możliwość udziału w zagranicznych wyjazdach eventowych i targowych

Spróbuj swoich sił w rekrutacji-zadzwoń napisz-wyślij CV!

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, nr133,poz 883)"