Facebook Linkedin
Polish

Rekrutuj z nami w Europie »

Menu

Warszawa to kluczowe miasto dla inwestorów

Warszawa, to jedna z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji dla sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Europie.

Stolica Polski, od ponad 20 lat, przyciąga jak magnes zarówno inwestycje typu BPO, jak również centra usług wspólnych oraz centra badawczo-rozwojowe. Miasto posiada doskonałą bazę akademicką oraz niemal każdy możliwy kierunek studiów pożądany przez sektor nowoczesnych usług dla biznesu. Rynek pracy jest rozwinięty, co dodatkowo korzystnie wpływa na atrakcyjność Warszawy w oczach istniejących jak i nowych inwestorów branży BSS.

Dodatkowym atutem jest w pełni rozbudowana logistyka miasta. Dostęp do dwóch portów lotniczych, bliskość autostrady i jednego z głównych węzłów kolejowych powodują łatwość w dotarciu do Warszawy.

Z drugiej strony stolica Polski jest najbardziej rozwiniętym rynkiem nowoczesnej przestrzeni biurowej, której głównymi najemcami są sektory BSS oraz finansowy. To między innymi dzięki branży BSS w Warszawie dostępnych jest nie kilka skupisk nieruchomości biurowych położonych przy głównych szlakach komunikacyjnych miasta.

Zapraszamy do zapoznania się z raportem Focus on Warszawa, w którym zebraliśmy i przedstawiliśmy najważniejsze dane z punktu widzenia projektów inwestycyjnych sektora BSS. Raport - w wersji polskiej i angielskiej - jest do pobrania TUTAJ.