Facebook Linkedin Google Plus Twitter Odwiedz nas na Facebooku
Polish

Rekrutuj z nami w Europie »

Menu

O dziale handlowym, w którym warto pracować

Największy producent okien PVC w Polsce, lider HR 2018, największy pracodawca w regionie nieustannie się rozwija i prowadzi rekrutację do działu handlowego. O tym, kto może liczyć na pracę w firmie oraz jakich benefitów może się spodziewać rozmawiamy z Anną Skrzyńską, specjalistką ds. HR Eko-Okna S.A.


Jaką spółką są Eko-Okna?

 

Eko-Okna to firma z tradycją, dwudziestoletnią historią, a jednocześnie niezwykle innowacyjnym podejściem do produkcji i zarządzania. Jesteśmy nastawieni na rozwój, zapewniamy możliwość stabilnego, długoterminowego rozwoju kariery. Jesteśmy odpowiedzialni – wiemy, że jako duży pracodawca musimy dbać o standardy bardziej niż inni. Naszą ambicją jest zapewnienie pracownikom najlepszych możliwych warunków zatrudnienia. Wierzymy w siłę wspólnego wysiłku i pracy zespołowej. Gramy do jednej bramki, wspólnie pracujemy na sukcesy firmy i wspólnie je świętujemy. W tym roku pobiliśmy swój rekord, przekroczyliśmy miliard złotych przychodu i tym samym staliśmy się największym polskim producentem okien PVC. Znajdujemy się również w czołówce europejskich producentów.

 
Jakie kluczowe wartości wypływają z kultury, zwyczajów i praktyki codziennej pracy przedsiębiorstwa?
 

Wymienię 3 główne. Są to wspólnotowość (dobra atmosfera oraz relacje wewnętrzne), satysfakcja (poczucie dumy i współudziału w sukcesie firmy) oraz świetne i stabilne warunki pracy.

 
Na jakie stanowiska firma prowadzi aktualnie rekrutację?
 

Szukamy pracowników produkcji, ale również automatyków i mechatroników oraz specjalistów ds. sprzedaży ze znajomością języków obcych: francuskiego, holenderskiego, włoskiego lub niemieckiego.

 
Specjalistów ds. sprzedaży? O nich właśnie chcemy dopytać szczegółowo. Kogo szukacie Państwo do działu sprzedaży?
 

Najważniejsza jest dla nas chęć nauki, zdolność do przyswajania nowej wiedzy oraz znajomość jednego z wymienionych wcześniej języków obcych. Zatrudniamy więc osoby powracające z zagranicy, których do powrotu najczęściej skłania chęć bycia bliżej rodziny i zmiana charakteru pracy. Często już w trakcie pierwszej rozmowy są zaskoczeni, że po tak długiej emigracyjnej przerwie są w stanie znaleźć pracę w tak prężnie rozwijającej się firmie. Zatrudniamy absolwentów kierunków językowych, którzy szukają swej pierwszej po studiach pracy. Zatrudniamy również osoby z branży, ekspertów, ale również osoby posiadające doświadczenie w innych branżach a funkcjonujące na polskim rynku pracy.

 
Jaką ofertę mogą otrzymać osoby mówiące w języku francuskim, holenderskim, włoskim lub niemieckim?
 

Dajemy nieustanną możliwość wykorzystywania swoich umiejętności językowych w miejscu, gdzie każdy ma realne możliwości rozwoju kompetencji a nawet awansu. Wiedza o kulturze danego kraju daje nieograniczone możliwości w zakresie budowania relacji z klientami. Słuchamy pomysłów pracowników, a ich spostrzeżenia przelewamy w konkretne działania korygujące. Nie wszystkie takie działania można wprowadzić od razu, niektóre z nich wciąż są dopracowywane i ujrzą niedługo światło dzienne.

 

Jesteśmy uczciwi w wynagradzaniu naszych pracowników – proponujemy wynagrodzenie podstawowe oraz szereg dodatkowych premii, które są przedstawiane pracownikom już  w momencie podejmowania pracy. Wynagrodzenie podstawowe wynosi do 3500 zł netto w zależności od poziomu znajomości języka oraz doświadczenia zawodowego. Po zakończeniu okresu próbnego  każdy z pracowników komunikujący się w w/w języku posiada wynagrodzenie podstawowe na poziomie 3500 zł netto. Proponujemy także każdemu pracownikowi system szkoleń - zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych, usprawniający wiedzę produktową i sprzedażową.

 

Dla pracowników produkcji macie Państwo rozbudowaną sieć linii autobusowych, czy osoby ze znajomością języków obcych mogą liczyć również na wsparcie w tym zakresie?

 

Tak, oczywiście wszystkich pracowników traktujemy sprawiedliwie. Osoby językowe w dużej mierze dojeżdżają do pracy samochodami służbowymi. Pracownicy biurowi z okolic Lubomii, Raciborza mogą również korzystać z transportu autobusem pracowniczym.

 

Wszystkie osoby, zainteresowane pracą w firmie Eko - Okna zapraszamy do przyjazdu do zakładu nr 1 w Kornicach, gdzie dział rekrutacji działa również w okresie tzw. przerwy świątecznej (dni 27-28.12.2018r.). Chętnie odpowiemy na pytania oraz przedstawimy szczegółowo możliwości zatrudnienia. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod  nr 799 036 458 oraz przesłania swojego CV na adres:rekrutacja@ekookna.pl