Specjalista ds. obsługi klienta francuskojęzycznego/ Customer Service Advisor with French | Atos

top
Atos jest międzynarodową firmą z branży usług informatycznych. Zatrudnia 93 tysiące pracowników w 72 krajach. W Polsce Atos istnieje od 2000 roku. W naszych oddziałach w Bydgoszczy, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Toruniu, Gdańsku i Krakowie pracuje ponad 4000 osób. Firma oferuje usługi zarządzania infrastrukturą IT, integrację systemów informatycznych, outsourcing i doradztwo. Atos został czterokrotnie nagrodzony certyfikatem Najlepsze Miejsca Pracy w Polsce, zajmując czołowe pozycje w rankingu Great Place to Work® Institute. Atos jest wyłącznym światowym partnerem IT Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich.
Specjalista ds. obsługi klienta francuskojęzycznego/ Customer Service Advisor with French
Nr Ref.: 199776
Miasto: Bydgoszcz

Opis stanowiska

  •  praca na etat (umowa o pracę)
  •  atrakcyjne wynagrodzenie
  •  udział w ciekawych projektach
  •  kontakt z najnowszymi technologiami informatycznymi
  •  pracę w międzynarodowym środowisku
  •  szkolenia i programy rozwojowe
  •  naukę języków obcych
  •  nieograniczony dostęp do e-learningu
  •  prywatna opieka medyczna
  •  dodatkowe ubezpieczenie na życie
  •  dofinansowanie do dojazdów
  •  system MyBenefit (m.in.  karta multisport)

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  •  wsparcie klienta i pomoc w rozwiązywaniu podstawowych problemów w zakresie IT (pierwsza linia wsparcia),
  •  diagnozowanie zgłoszeń i ich rozwiązywanie,
  •  koordynowanie przyjętych zgłoszeń (przekazywanie do kolejnych linii wsparcia oraz monitorowanie zgłoszeń  użytkowników).

Informujemy, że praca świadczona jest w systemie zmianowym.
Biuro, w którym świadczone są usługi znajduje się w Bydgoszczy.

Wymagania
  •  biegła znajomość języka francuskiego (min. B2),
  •  znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie atutem,
  •  podstawowa znajomość systemu Windows i pakietu MS Office,
  •  zainteresowanie zagadnieniami IT oraz chęci doszkalania się,
  •  umiejętność pracy w zespole,
  •  dobra organizacja pracy.

bottom
bottom