Facebook Linkedin Google Plus Twitter Odwiedz nas na Facebooku

Rekrutuj z nami w Europie »

Polish

Pracownik magazynu z zabawkami (Niemcy) | OTTO WORK FORCE POLSKA

O nas

LinguaJob.pl to pierwszy w Polsce Językowy Serwis Pracy, specjalizujący się w świadczeniu usług ogłoszeniowych, wizerunkowych i rekrutacyjnych na najwyższym poziomie dla wszystkich środowisk biznesowych z otoczenia lingwistycznego.

Jesli szukasz pracy i chcesz wykorzystać swoje umiejetności językowe - zarejestruj się na naszej stronie i pozwól sie odnależć przyszłemu Pracodawcy

Jesli jesteś Pracodawcą - publikuj swoje oferty rekrutacyjne na LinguaJob.pl i korzystaj z bazy danych bogatej w najwiekszą liczbę Kandydatów-wykwalifikowanych lingwistów.

Firma: OTTO WORK FORCE POLSKA
specjalizująca się w branży: Agencje doradztwa personalnego
poszukuje Kandydata na stanowisko:

Pracownik magazynu z zabawkami (Niemcy)

Branża: Transport/Logistyka/Dystrybucja

Język obcy: niemiecki

Miasto: Gernsheim, (Okolice Frankfurtu nad Menem), Niemcy

Region: zagranica

Opis stanowiska

Zarabiaj w euro bliżej domu! Wykorzystaj swój niemiecki w praktyce i wyjedź do Niemiec! Komisjonowanie w magazynie z asortymentem domowym i zabawkami!

Zakres obowiązków:

 • Zbieranie zamówień w magazynie z artykułami sprzętu domowego i asortymentu dziecięcego
 • Sprawdzanie zamówień pod względem poprawnej zawartości
 • Pakowanie oraz przygotowanie towaru do wysyłki
   

 

Wymagania

 • Komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
 • Doświadczenie jako Order Picker mile widziane
 • Prawo jazdy kat B mile widziane
 • Pracowitość, punktualność i niezawodność
 • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

 • Atrakcyjną stawkę 10,36€ brutto/h
 • Zakwaterowanie za 55€ tygodniowo
 • Pewną pracę w znanej firmie
 • Pomoc w organizacji wszystkich formalności
 • Opiekę koordynatorów na miejscu

Prosimy wysyłać CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl


Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force (wszystkie dane rejestrowe dostępne są na stronie OTTO Work Force). Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.


Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych danych osobowych przez Grupa LinguaJob z siedzibą w Warszawie, ul. Piękna 24/26A/1, 00-549 Warszawa; adres e-mail: kandydat@linguajob.pl. oraz Zaufanych Partnerów Administratora w celach związanych z administrowaniem i działalnością serwisu internetowego LinguaJob.pl oraz procesu rekrutacji"

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grupa LinguaJob z siedzibą w Warszawie, ul. Piękna 24/26A/1, 00-549 Warszawa kandydat@linguajob.pl . Celem przetwarzania Pani/ Pana danych osobowych jest realizacja procesu rekrutacji na wskazane stanowisko pracy. Podstawę prawną do przetwarzania Pani/Pana danych osobowych stanowi Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. (Dz.U. z 1998r. N21, poz.94 z późn. zm.)”.

Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych znajdują się stopce serwisu (Polityka prywatności).
drukuj