Referent ds. obsługi klienta język francuski lub flamandzki | Eko Okna S. A.

Lider HR 2018 – Odpowiedzialny pracodawca, szuka osób do pracy w dziale transportu lub serwisu na stanowisku:

Referent ds. obsługi klienta język francuski lub flamandzki

Miejsce pracy: Kornice (śląskie)

Opis stanowiska:

  • Komunikacja z klientami w języku francuskim lub flamandzkim
  • Prowadzenie dokumentacji, sporządzanie raportów
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientem w sprawie transportu, ustalenie daty dostarczenia zamówionych produktów, przeniesienie terminu itp.
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientem w sprawie zgłoszonej reklamacji, ustalenie przyczyny powstałej reklamacji, wprowadzenie danych do systemu, przekazanie decyzji Klientowi oraz zaproponowanie dogodnego rozwiązania, umówienie serwisu

Wymagania:

  • Znajomość języka francuskiego lub flamandzkiego na poziomie min. B2
  • Otwartość, komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w sytuacjach stresujących,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Oferujemy:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w profesjonalnym i dynamicznym zespole,
  • pracę w  stale rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu i ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • wysokie standardy pracy oraz liczne benefity.

Pracując u nas, możesz liczyć na:

  • 4925 zł brutto
    co miesiąc
  • Premie miesięczne
    i świąteczne
  • Umowę o pracę
  • Pakiet opieki
    medycznej
  • Rabaty na produkty
    firmowe oraz na usługi
    i towary oferowane przez
    naszych Partnerów
  • Dofinansowanie
    do karty MultiSport
Otwórz się na nowe możliwości!