Customer Service Specialist - German Speaker | Azimo Limited Sp z o.o. oddział w Polsce

O nas

LinguaJob.pl to pierwszy w Polsce Językowy Serwis Pracy, specjalizujący się w świadczeniu usług ogłoszeniowych, wizerunkowych i rekrutacyjnych na najwyższym poziomie dla wszystkich środowisk biznesowych z otoczenia lingwistycznego.

Jesli szukasz pracy i chcesz wykorzystać swoje umiejetności językowe - zarejestruj się na naszej stronie i pozwól sie odnależć przyszłemu Pracodawcy

Jesli jesteś Pracodawcą - publikuj swoje oferty rekrutacyjne na LinguaJob.pl i korzystaj z bazy danych bogatej w najwiekszą liczbę Kandydatów-wykwalifikowanych lingwistów.

Firma: Azimo Limited Sp z o.o. oddział w Polsce
specjalizująca się w branży: Finanse/Ekonomia
poszukuje Kandydata na stanowisko:

Customer Service Specialist - German Speaker

Branża: Outsourcing/Call Center/Obsługa Klienta

Język obcy: niemiecki / angielski

Miasto: Kraków

Region: małopolskie

Opis stanowiska

We're currently looking for a fluent German speaker to join Customer Service Team at our Kraków-based office. With the business growing it is imperative that we get the right people into the business to help us drive forward. We will want you to do the following (and probably some other things on top of that too!):

  • Provide excellent customer service via e-mail and chat
  • Troubleshoot and work with the other teams to resolve customer issues
  • Work towards improving our digital products and our portfolio of partner companies
  • Acquire Azimo fans!

Wymagania

  • Fluent in both German and English
  • A people person, happy to talk to customers and win them over
  • Degree-level education
  • Computer literate
  • Customer focused, flexible and able to think outside of the box
  • Excellent written and communication skills
  • A real team player: someone who sees work as more than a job, wants to have fun, get involved and be part of something exciting
  • Persistent, able to work under pressure and to deadlines

Oferujemy

  • Working in one of the hottest FinTech Startups in Europe
  • Competitive salary
  • Private Medical Healthcare
  • Multisport card
  • Use of MacBook Air
  • Weekly team lunch
  • Office snacks and lots of coffee!
  • Possibility to work from home on Fridays
  • To work in a truly special team – we believe in what we do!

You can apply through https://azimo.workable.com/j/7670F44DAC or just send us an e-mail! ;-)

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych danych osobowych przez Grupa LinguaJob z siedzibą w Warszawie, ul. Piękna 24/26A/1, 00-549 Warszawa; adres e-mail: kandydat@linguajob.pl. oraz Zaufanych Partnerów Administratora w celach związanych z administrowaniem i działalnością serwisu internetowego LinguaJob.pl oraz procesu rekrutacji"

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grupa LinguaJob z siedzibą w Warszawie, ul. Piękna 24/26A/1, 00-549 Warszawa kandydat@linguajob.pl . Celem przetwarzania Pani/ Pana danych osobowych jest realizacja procesu rekrutacji na wskazane stanowisko pracy. Podstawę prawną do przetwarzania Pani/Pana danych osobowych stanowi Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. (Dz.U. z 1998r. N21, poz.94 z późn. zm.)”.

Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych znajdują się stopce serwisu (Polityka prywatności).