Polish

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Praca u NAJLEPSZYCH

Asystent Architekta | ManpowerGroup Sp. z o.o.

top
Experis jest globalną firmą doradztwa personalnego, adresowaną do specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach: IT, inżynierii oraz finansów. Wykorzystując potencjał kandydatów zapewniamy im wszechstronny rozwój zawodowy, łącząc ich z wiodącymi na rynku pracodawcami. Każdą technologię można kupić, ale prawdziwą wartością w biznesie są ludzie. Pozwól nam pomóc w rozwoju Twojej zawodowej przyszłości.
Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:
Asystent Architekta
Miejsce pracy: Wrocław | Numer ref.: OGL-1

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie.
  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach na nowych rynkach inwestycyjnych.
  • Duża samodzielność, aktywny udział w realizacji projektów.
  • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
  • Benefity - karta Multisport, prywatna opieka medyczna.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z kapitałem niemieckim, zajmująca się kompleksowym doradztwem inwestycyjnym - analizą lokalizacji, kompleksowym planowaniem inwestycji, projektowaniem fabryk, consultingiem logistycznym, zarządzaniem projektami. W Polsce firma istnieje od 12 lat, swoją siedzibę ma we Wrocławiu oraz biuro w Warszawie.
W związku z intensywnym rozwojem firmy, poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Asystent architekta
Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - Architektura, Urbanistyka
  • Doświadczenie zawodowe w projektowaniu architektonicznym
  • Umiejętność posługiwania się oprogramowaniem AutoCAD
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja prac projektowych we współpracy z Architektem
  • Przygotowywanie rysunków, opisów, tłumaczeń
  • Kontakt z dostawcami
  • Utrzymywanie zgodności ze standardami i procedurami.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobramy opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."
Oferta dotyczy pracy stałej
Agencja zatrudnienia nr 412
bottom opis opis opis opis opis opis opis opis opis