Polish

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Praca u NAJLEPSZYCH

Project Manager | ManpowerGroup Sp. z o.o.

top
Experis jest globalną firmą doradztwa personalnego, adresowaną do specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach: IT, inżynierii oraz finansów. Wykorzystując potencjał kandydatów zapewniamy im wszechstronny rozwój zawodowy, łącząc ich z wiodącymi na rynku pracodawcami. Każdą technologię można kupić, ale prawdziwą wartością w biznesie są ludzie. Pozwól nam pomóc w rozwoju Twojej zawodowej przyszłości.
Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:
Project Manager
Miejsce pracy: Wrocław | Numer ref.: PMH/037/NKU

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na pełen etat
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet Manpower Premium
  • Opiekę Konsultanta podczas procesu rekrutacyjnego

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Zadania:

  • Całościowe zarządzanie projektem
  • Kontrola terminów, budżetów i działań
  • Wsparcie strategiczne i operacyjne
  • Raportowanie działań
  • Przetwarzanie danych, tworzenie użytecznych informacji dla poprawy i rozwoju biznesu
  • Zarządzanie oraz nadzór nad pracą zespołu projektowego

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Project Managera
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość metodologii zarządzania projektami (Agile / Waterfall / LSS)
  • Umiejętność zarządzania, planowania i monitorowania
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne
  • Dobra organizacja pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobramy opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."
Oferta dotyczy pracy tymczasowej
Agencja zatrudnienia nr 412
bottom opis opis opis opis opis opis opis opis opis