Polish

Service Desk with Dutch | Hays Poland

O nas

LinguaJob.pl to pierwszy w Polsce Językowy Serwis Pracy, specjalizujący się w świadczeniu usług ogłoszeniowych, wizerunkowych i rekrutacyjnych na najwyższym poziomie dla wszystkich środowisk biznesowych z otoczenia lingwistycznego.

Jesli szukasz pracy i chcesz wykorzystać swoje umiejetności językowe - zarejestruj się na naszej stronie i pozwól sie odnależć przyszłemu Pracodawcy

Jesli jesteś Pracodawcą - publikuj swoje oferty rekrutacyjne na LinguaJob.pl i korzystaj z bazy danych bogatej w najwiekszą liczbę Kandydatów-wykwalifikowanych lingwistów.

Firma: Hays Poland
specjalizująca się w branży: Agencje doradztwa personalnego
poszukuje Kandydata na stanowisko:

Service Desk with Dutch

Branża: Outsourcing/Call Center/Obsługa Klienta

Język obcy: holenderski

Miasto: Gdańsk

Region: pomorskie

Opis stanowiska

Hays IT Contracting is an up-to-date B2B form of employment for IT specialists with innovate and developmental projects for TOP Clients close at hand.

For our Client we are currently looking for qualified Candidates for the position of: Service Desk with Dutch

Location: Gdansk
Job type: B2B or umowa zlecenie (for students who can work full-time)
Rate: 75-85 pln net+vat/h

Responsibilities:

  • Answer customer’s IT related queries
  • Provide 1st line technical support; answering support queries via phone, email, Chat and Web
  • Provide technical support for incoming issues related to computer systems, software and hardware
  • Run diagnostic programs to resolve issues
  • Creating child tickets and tagging them with problem ticket
  • Callback the user and confirm resolution (where ever applicable)
  • Identifying the issue and categorizing / prioritize the incident

Requirements:

  • Fluent Dutch
  • Knowledge of English on B2 level
  • Strong interpersonal skills
  • Good problem-solving
  • Wiling  to learn
  • Knowledge of IT environment or previous experience in customer support will be advantage

Our offer:

  • Competitive salary
  • Possibilities: variety of projects to participate in development, working closely with big brands, meeting great people
  • Real impact on the project – if you are good, you are independent in making decisions
  • Fast learning opportunities
  • Preferential conditions for benefits: medical and sport package

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych danych osobowych przez Grupa LinguaJob z siedzibą w Warszawie, ul. Piękna 24/26A/1, 00-549 Warszawa; adres e-mail: kandydat@linguajob.pl. oraz Zaufanych Partnerów Administratora w celach związanych z administrowaniem i działalnością serwisu internetowego LinguaJob.pl oraz procesu rekrutacji"

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grupa LinguaJob z siedzibą w Warszawie, ul. Piękna 24/26A/1, 00-549 Warszawa kandydat@linguajob.pl . Celem przetwarzania Pani/ Pana danych osobowych jest realizacja procesu rekrutacji na wskazane stanowisko pracy. Podstawę prawną do przetwarzania Pani/Pana danych osobowych stanowi Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. (Dz.U. z 1998r. N21, poz.94 z późn. zm.)”.

Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych znajdują się stopce serwisu (Polityka prywatności).