Polish

Customer Service Specialist with German | Arche Consulting

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Customer Service Specialist with German

Miejsce pracy: Katowice

Nr ref.: KFBC/MAS

Obowiązki:

  • contact with German speaking Clients,
  • ensuring and providing quality service to customers, beeing a first point of contact,
  • processing customers’ requests and updating data in the system,
  • reporting incoming issues and monitoring their status.

Wymagania:

  • German proficiency, native speakers are welcome,
  • very good knowledge of English,
  • an experience in customer service nice to have,
  • very good knowledge of MS Office,
  • able to work on shifts.

Nasz Klient oferuje:

  • possibility to develop in the area of customer service,
  • work in a highly international environment,
  • additional benefits.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

Wpis KRAZ: 8162