Polish

Service Desk Agent z językiem bułgarskim | Arche Consulting

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Service Desk Agent z językiem bułgarskim

Miejsce pracy: Katowice

Nr ref.: B/DP

Obowiązki:

  • analiza problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem,
  • pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych,
  • prowadzenie dokumentacji,
  • kontaktowanie się z użytkownikami,
  • dbanie o bazę wiedzy.

Wymagania:

  • znajomość języka bułgarskiego na poziomie zaawansowanym (posiadanie certyfikatu preferowane),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. średnio-zaawansowanym (poziom B2),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • zainteresowanie rozwiązywaniem problemów technicznych,
  • gotowość do 8-godzinnej pracy, 24/7,
  • znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • przyjazna atmosfera, młody, międzykulturowy zespół,
  • możliwości rozwoju i zdobywania nowych kompetencji,
  • możliwość wykorzystywania zdolności językowych i komunikacyjnych,
  • karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
  • atrakcyjna lokalizacja - centrum Katowic.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

Wpis KRAZ: 8162