Specjalista Logistyk z językiem francuskim | Arche Consulting

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Specjalista Logistyk z językiem francuskim

Miejsce pracy: Częstochowa

Nr ref.: SL/WP

Obowiązki:

  • zapewnianie potrzeb wysyłkowych do Klienta,
  • analiza danych wejściowych (zamówień),
  • budowanie dobrych relacji z Klientem,
  • optymalizacja kosztów logistycznych – transport i opakowania klienta,
  • przekazywanie na bieżąco Dyrektorowi Logistyki aktualnych informacji dotyczących klientów, sprzedaży, zmian w przewidywaniach oraz realizowanego budżetu,
  • odpowiedzialność za kontakty ze spedytorami – zarządzanie transportem przy respektowaniu ograniczeń budżetowych,
  • naliza wszystkich znaczących zmian potrzeb klientów i przedstawianie propozycji obranych działań,
  • negocjacje zmian z Klientami.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego (warunek konieczny),
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania MS Excel,
  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność sprawnego działania w pakiecie MS Office oraz systemach zintegrowanych MRP,
  • umiejętność pracy pod presją czasu, dobra organizacja czasu pracy, orientacja na cele, orientacja na klienta zewnętrznego,
  • umiejętność pracy w zespole, elastyczność, dyspozycyjność.

Nasz Klient oferuje:

  • atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • realne szanse rozwoju zawodowego,
  • bogaty pakiet benefitów (MedicalCare, Multisport, premie świąteczne, premie wakacyjne).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

Wpis KRAZ: 8162