Polish

Contact Center Sp. z o.o.

Praca u NAJLEPSZYCH

Specjalista ds. obsługi klienta | Contact Center Sp. z o.o.

O firmie
Od 1999 roku świadczy usługi dla wciąż rosnącego grona Klientów, zachowując najwyższe standardy jakości i obsługi. Poprzez innowacyjne działania i rozwój oferty produktowej nieustannie dostosowuje się do dynamicznie zmieniających się trendów a przede wszystkim rynkowych oczekiwań i potrzeb.
www.contactcenter.pl

Specjalista ds. obsługi klienta
branża: wszystkie branże
język obcy: czeski / słowacki
region: mazowieckie
miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:

Naszym klientem jest niemiecka firma odzieżowa o globalnym zasięgu z wieloletnim doświadczeniem w branży Customer Service. Szukamy osób biegle znających język słowacki lub czeski na stanowisko

Specjalista ds. obsługi klienta sklepu internetowego

Do zadań na tym stanowisku należy:

  • dbanie o najwyższą jakość obsługi klienta
  • telefoniczna, mailowa również poprzez chat, komunikacja z Klientami (nie chodzi o telemarketing!)
  • informowanie klientów o produktach i ich dostępności
  • informowanie o statusie zamówienia
  • rozpatrywanie reklamacji Klientów
Wymagania:
  • znajomość języka słowackiego lub czeskiego
  • profesjonalizmu i wysokiego poziomu kultury osobistej
  • komunikatywności
  • znajomość programów Word, Excel, Outlook
  • umiejętności pracy w zespole
  • gotowość do pracy na pełen etat w trybie zmianowym pomiędzy godziną 8:00 a 18:00
  • zdolność przyjmowania odpowiedzialności za działania
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • kartę MultiSport
  • przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku
  • profesjonalne szkolenia
  • biuro w Centrum Warszawy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

magdalena.papierz@contactcenter.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, nr133,poz 883)"