Polish

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta | Decora S.A.

O firmie
Jesteśmy Spółką Akcyjną notowaną na GPW w Warszawie, wiodącym producentem oraz dystrybutorem artykułów wykończenia wnętrz. Źródłem naszego sukcesu na rynku krajowym i zagranicznym jest zadowolenie klientów. Osiągamy to poprzez ciągłe poszerzanie asortymentu i podnoszenie jakości naszych wyrobów, nad czym pracuje zespół specjalistów. Naszym celem jest zapewnienie szerokiego asortymentu produktów o jak najwyższej jakości i możliwie najlepiej dopasowanych do potrzeb naszych klientów. Dla podniesienia jakości wytwarzanych przez nas produktów i komfortu pracy naszych pracowników, konsekwentnie rozbudowujemy i modernizujemy logistyczną i techniczną infrastrukturę naszej firmy. W trosce o dynamiczny rozwój jesteśmy otwarci na nowe pomysły i innowacyjne rozwiązania, które mogą wpłynąć na zwiększenie wartości firmy, zarówno dla naszych akcjonariuszy, pracowników jak i klientów.

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
branża: Sprzedaż/Handel zagraniczny
język obcy: francuski / angielski
region: wielkopolskie
miejsce pracy: Środa Wielkopolska
Opis stanowiska:
  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży (klient francuskojęzyczny)
  • Profesjonalna obsługa, wsparcie oraz koordynacja procesów związanych ze współpracą z Klientami z Francji
  • Terminowość wykonania działań operacyjnych dotyczących poszczególnych projektów sprzedażowych;
  • Kontakt i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami zagranicznymi
  • Prowadzenie oraz uzupełnianie dokumentacji
  • Zarządzanie bazą danych, tworzenie raportów w języku francuskim
Wymagania:
  • Wymagana biegła znajomość języka FRANCUSKIEGO
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe ekonomiczne),
  • Nastawienie na realizację celów biznesowych, wybitne umiejętności komunikacyjne
  • Otwartości oraz wewnętrznej motywacji do rozwoju i doskonalenia się
  • Biegła obsługa komputera w zakresie MS Office
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w jednozmianowym systemie pracy (pełen etat)
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy, a także opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • możliwość doskonalenia umiejętności językowych poprzez codzienny kontakt z językiem,
  • międzynarodowe środowisko pracy w firmie o zasięgu globalnym,
  • szkolenie wstępne przed przystąpieniem do pracy, szkolenia branżowe,
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk:

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, nr133,poz 883)"