Facebook Linkedin Google Plus Twitter Odwiedz nas na Facebooku

Rekrutuj z nami w Europie »

Polish

Specjalistów ds. przetwarzania danych i zleceń montażowych | Minol ZENNER

O firmie
… jeśli mówicie Państwo po niemiecku, to koniecznie przeczytajcie to ogłoszenie … Od ponad 50 lat nazwa Minol kojarzy się z postępową, innowacyjną techniką pomiarową i rozliczeniem kosztów ciepła na podstawie zużycia. Jako międzynarodowy koncern Minol zalicza się z ponad 2.500 pracownikami na całym świecie do czołowych przedsiębiorstw w dziedzinie rozliczeń kosztów centralnego ogrzewania i wody. Minol łączy innowacyjność nowoczesnego międzynarodowego koncernu z charakterem tradycyjnego przedsiębiorstwa rodzinnego. Stawiamy na trwałość i długofalowy sukces, dlatego inwestujemy w swój rozwój, w naszych Pracowników i w nowe pomysły. Przez jasne struktury pozbawione biurokratycznych przeszkód wspieramy komunikację, kreatywność i radość z podejmowania kompleksowych zadań. Poszukujemy:
Specjalistów ds. przetwarzania danych i zleceń montażowych
branża: Instalacja/Utrzymanie/Serwis
język obcy: niemiecki
region: łódzkie
miejsce pracy: Łódz
Opis stanowiska:

 

Na tym stanowisku będziecie w naszym Shared Service Center opracowywać dane do zleceń montażowych. Pracując tutaj na różnych programach w języku niemieckim, będziecie w kontakcie telefonicznym oraz mailowym z kolegami z naszej centrali w Stuttgarcie. Kompleksowe szkolenia zapewnią koledzy z Polski i Niemiec.

Dobra znajomość języka niemieckiego da Wam możliwość ciągłego poszerzania umiejętności językowych.

Proponujemy bezpłatne lekcje językowe w naszych salach szkoleniowych w miejscu pracy. Gwarantujemy stabilne miejsce pracy w przedsiębiorstwie o bogatych tradycjach, które na łódzkim rynku działa już od ponad 25 lat.

Również osobom bez doświadczenia zawodowego oferujemy prawdziwą szansę rozpoczęcia kariery zawodowej.

Wymagania:
 • Dobra znajomość języka niemieckiego
 • Ukończone studia wyższe
 • Ponadprzeciętne zaangażowanie w pracę
Oferujemy:
 • Atrakcyjne wynagrodzenie
 • Umowę o pracę na czas nieokreślony  (po trzymiesięcznym okresie próbnym)
 • Elastyczny czas pracy
 • Kartę Multisportu na korzystnych warunkach
 • Pracę w nowoczesnym biurowcu, dobrze skomunikowanym z resztą miasta
 • Bezpłatne szkolenia językowe, bez konieczności podpisywania umów lojalnościowych
 • Fundusz socjalny
 • Imprezy i spotkania integracyjne dla wszystkich Pracowników
 • Pakiet szkoleń
 • Możliwości wyjazdów do Niemiec

 

Jeśli wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: 

w.stein@minol-zenner.pl

W razie pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr telefonu: 664 912 215.


Dodatkowo prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Minol Zenner sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Minol Zenner sp.z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Limanowskiego 179. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.


 
 
 
 
logo
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, nr133,poz 883)"
drukuj