Polish

UPS Global Business Services Polska sp. z o.o.

Praca u NAJLEPSZYCH

Administrator z językiem obcym | UPS Global Business Services Polska sp. z o.o.

O nas

LinguaJob.pl to pierwszy w Polsce Językowy Serwis Pracy, specjalizujący się w świadczeniu usług ogłoszeniowych, wizerunkowych i rekrutacyjnych na najwyższym poziomie dla wszystkich środowisk biznesowych z otoczenia lingwistycznego.

Jesli szukasz pracy i chcesz wykorzystać swoje umiejetności językowe - zarejestruj się na naszej stronie i pozwól sie odnależć przyszłemu Pracodawcy

Jesli jesteś Pracodawcą - publikuj swoje oferty rekrutacyjne na LinguaJob.pl i korzystaj z bazy danych bogatej w najwiekszą liczbę Kandydatów-wykwalifikowanych lingwistów.

Firma: UPS Global Business Services Polska sp. z o.o.
specjalizująca się w branży: Transport/Logistyka/Dystrybucja
poszukuje Kandydata na stanowisko:

Administrator z językiem obcym

Branża: wszystkie branże

Język obcy: angielski / niemiecki

Miasto: Łódź

Region: łódzkie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Administratora będzie odpowiedzialna za tworzenie raportów i zestawień, obsługę przesyłek w systemach firmy oraz codzienny kontakt z zagranicznymi przewoźnikami i magazynem firmy.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego / niemieckiego
  • Dobra znajomość Microsoft Excel
  • Dobra organizacja oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dokładność w pracy (zwracanie uwagi na szczegóły)

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Dofinansowanie do karty Multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, prywatny plan emerytalny;
  • Możliwość pracy na zmianę poranną lub popołudniową
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu w ścisłym centrum Łodzi (University Business Park – Wólczańska 178)
  • Całodobowy dostęp do platformy online z różnorodnymi szkoleniami
  • Możliwość wykorzystania języka obcego w codziennym kontakcie z zagranicznymi kontrahentami;
  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej korporacji;
  • Przyjazną atmosferę pracy, sprzyjającą rozwojowi pozazawodowemu i możliwość aktywności w wielu organizacjach firmy;

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, nr133,poz 883)"