Specjalista ds. projektów międzynarodowych z językiem arabskim | Tap.Talent

O firmie Tap.Talent
Firma TAP TALENT, będąca częścią TABULUS Sp. z.o.o., specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych usług doradztwa personalnego. Z naszych projektów rekrutacyjnych korzystają globalne i lokalne przedsiębiorstwa na terenie całego kraju. Podstawą naszej współpracy jest zaufanie, sprawny dostęp do informacji oraz rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta i kandydata.
Specjalista ds. projektów międzynarodowych z językiem arabskim
branża: Administracja biurowa
język obcy: arabski / angielski
region: dolnośląskie
miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy obecnie Kandydatów ze znajomością języków obcych do nowego projektu na stanowiska z różnym poziomem doświadczenia (Junior, Regular, Senior)

  •  Wsparcie organizacji w w jednym z obszarów: HR, administracja, księgowość lub obsługa klienta.
  • Wprowadzanie danych do systemu komputerowego.
  • Obsługa klientów zagranicznych poprzez kontakt telefoniczny i mailowy.
  • Zarządzanie dokumentacją pracowników: zawieranie i wypowiadanie umów, rozliczanie wynagrodzeń.
  • Tworzenie prezentacji wizualnych oraz raportów finansowych.
  • Weryfikacja i księgowanie faktur.
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka arabskiego.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Umiejętność organizacji własnego czasu pracy.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Dostępność do podjęcia pracy na cały etat.

W przypadku stanowisk juniorskich doświadczenie nie jest wymagane

Oferujemy:
  • Atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w międzynarodowym zespole - możliwość doskonalenia swoich zdolności językowych.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport.
  • Projesjonalny program szkoleń wdrażających dla wszystkich pracowników (bez względu na poziom doświadczenia kandydata).
  • Kursy językowe.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, nr133,poz 883)"