Junior Accountant with German BEZ DOŚWIADCZENIA | Tap.Talent

O firmie Tap.Talent
Firma TAP TALENT, będąca częścią TABULUS Sp. z.o.o., specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych usług doradztwa personalnego. Z naszych projektów rekrutacyjnych korzystają globalne i lokalne przedsiębiorstwa na terenie całego kraju. Podstawą naszej współpracy jest zaufanie, sprawny dostęp do informacji oraz rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta i kandydata.
Junior Accountant with German BEZ DOŚWIADCZENIA
branża: Finanse/Ekonomia
język obcy: niemiecki / angielski
region: wielkopolskie
miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:
  • Odpowiedzialność za bieżące i prawidłowe ujmowanie transakcji finansowo-księgowych związanych z obszarem zobowiązań (AP) dla Niemiec;
  • Rozliczenia wydatków T&E (travel and entertainment expenses) pracowników niemieckich;
  • Uzgadnianie kont księgowych;
  • Kontakt ze zlokalizowanymi w Europie spółkami grupy (działy finansów, inżynieryjnego, zakupów);
  • Proponowanie usprawnień procesu AP;
  • W dalszym etapie możliwe rozszerzenie/przejście w inne obszary księgowe.

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego - używany w pracy codziennie;
  • Co najmniej dobra znajomość j. angielskiego, który jest językiem globalnym firmy;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w finansach/księgowości;
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, rachunkowe;
  • Gotowość do poszerzenia swojej wiedzy z rachunkowości (w uzasadnionych przypadkach jesteśmy w stanie dofinansować kursy księgowe);
  • Rozwinięte kompetencje analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Co najmniej dobra znajomość MS Excela.
Oferujemy:
  • Pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem;
  • Godziny pracy:  od 08:00-09:00 do 16:00-17:00;
  • Rozwój osobisty i zawodowy - możliwość przejścia do innych obszarów finansowo/księgowych w przyszłości;
  • Samodzielność i odpowiedzialność w pracy;
  • Dodatkowe benefity (dofinansowanie multisport, wypłaty wakacyjne, ubezpieczenie grupowe życiowe i ubezpieczenie medyczne, stołówka dofinansowana przez pracodawcę, dopłaty do wakacji dla dzieci);
  • Nie pracujemy na open space

CV prosimy wysyłać na adres:

aleksandra.pyrkosz@taptalent.eu

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, nr133,poz 883)"