Młodszy Specjalista ds. assistance podróżnego | Mondial Assistance

O firmie
Mondial Assistance jest wiodącym dostawcą usług assistance na polskim rynku i częścią Grupy Allianz. Assistance znaczy pomoc. Współpracując z czołowymi ubezpieczycielami, bankami i dystrybutorami samochodów, mamy pod opieką ponad 6,5 miliona Polaków. Szczycimy się możliwością skutecznego i szybkiego działania w każdym zakątku Polski i całego globu, 24h/365 dni. Praca w Mondial Assistance to dobre relacje między współpracownikami, kierownikami i ich zespołami oraz klientami i usługodawcami. Praca u nas to także nieustanne zdobywanie wiedzy i podnoszenie kompetencji, co wspomaga nasza intensywna polityka szkoleniowa. W 2017 roku zatrudniliśmy już ponad 100 nowych osób, a ponad 50 naszych pracowników awansowało lub zmieniło dział. W związku z dalszym rozwojem, poszukujemy nowych pracowników!
Młodszy Specjalista ds. assistance podróżnego
branża: Ubezpieczenia
język obcy: angielski / wszystkie języki
region: mazowieckie
miejsce pracy: Warszawa
Assistance znaczy pomoc!
Opis stanowiska:

W swojej codziennej pracy będziesz odpowiedzialny za organizowanie pomocy dla naszych klientów będących w podróży, w tym za:

  • przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych (połączenia przychodzące),
  • weryfikację przysługujących klientom serwisów,
  • koordynację pracy naszych usługodawców, którzy w miejscu zdarzenia podejmą na rzecz klienta adekwatną interwencję pomocową (np. wizyta lekarska, hospitalizacja, transport do kraju).
Wymagania:

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • dobrze znasz język angielski (C1)
  • lubisz rozmawiać z ludźmi i im pomagać
  • jesteś pracowity / pracowita
  • angażujesz się w postawione przed Tobą zadania
  • jesteś gotowy / gotowa do pracy w trybie zmianowym (24/7)
  • dobra znajomość drugiego języka obcego będzie Twoim atutem (B2)
Oferujemy:

Korzyści z pracy u nas:

  • oferujemy zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę,
  • nauczymy Cię od podstaw pracy z klientem w centrum operacyjnym assistance poprzez liczne szkolenia oraz stałą opiekę starszych stażem pracowników w okresie wdrożenia,
  • będziesz pracować z fantastycznymi ludźmi w miłej, pełnej wzajemnego szacunku atmosferze pracy, nie obowiązuje u nas dress code,
  • otrzymasz stałe wynagrodzenie podstawowe, dodatki za znajomość języków obcych, dodatki godzinowe za pracę w święta, noce i niedziele,  premię kwartalną oraz będziesz brać udział w konkursach miesięcznych.

Aplikuj: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=c85dca59c0184a5d80e4a8d924d961ef

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez AWP Polska Sp. z o.o. lub/i AWP P&C S.A. Oddział w Polsce zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych danych osobowych przez Grupa LinguaJob z siedzibą w Warszawie, ul. Piękna 24/26A/1, 00-549 Warszawa; adres e-mail: kandydat@linguajob.pl. oraz Zaufanych Partnerów Administratora w celach związanych z administrowaniem i działalnością serwisu internetowego LinguaJob.pl oraz procesu rekrutacji"

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grupa LinguaJob z siedzibą w Warszawie, ul. Piękna 24/26A/1, 00-549 Warszawa kandydat@linguajob.pl . Celem przetwarzania Pani/ Pana danych osobowych jest realizacja procesu rekrutacji na wskazane stanowisko pracy. Podstawę prawną do przetwarzania Pani/Pana danych osobowych stanowi Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. (Dz.U. z 1998r. N21, poz.94 z późn. zm.)”.

Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych znajdują się stopce serwisu (Polityka prywatności).