Facebook Linkedin Google Plus Twitter Odwiedz nas na Facebooku

Rekrutuj z nami w Europie »

Polish

Młodszy Specjalista ds. assistance podróżnego | Mondial Assistance

O firmie
Mondial Assistance jest wiodącym dostawcą usług assistance na polskim rynku i częścią Grupy Allianz. Assistance znaczy pomoc. Współpracując z czołowymi ubezpieczycielami, bankami i dystrybutorami samochodów, mamy pod opieką ponad 6,5 miliona Polaków. Szczycimy się możliwością skutecznego i szybkiego działania w każdym zakątku Polski i całego globu, 24h/365 dni. Praca w Mondial Assistance to dobre relacje między współpracownikami, kierownikami i ich zespołami oraz klientami i usługodawcami. Praca u nas to także nieustanne zdobywanie wiedzy i podnoszenie kompetencji, co wspomaga nasza intensywna polityka szkoleniowa. W 2017 roku zatrudniliśmy już ponad 100 nowych osób, a ponad 50 naszych pracowników awansowało lub zmieniło dział. W związku z dalszym rozwojem, poszukujemy nowych pracowników!
https://makariera.pl/
Młodszy Specjalista ds. assistance podróżnego
branża: Ubezpieczenia
język obcy: angielski / wszystkie języki
region: mazowieckie
miejsce pracy: Warszawa
Assistance znaczy pomoc!
Opis stanowiska:

W swojej codziennej pracy będziesz odpowiedzialny za organizowanie pomocy dla naszych klientów będących w podróży, w tym za:

 • przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych (połączenia przychodzące),
 • weryfikację przysługujących klientom serwisów,
 • koordynację pracy naszych usługodawców, którzy w miejscu zdarzenia podejmą na rzecz klienta adekwatną interwencję pomocową (np. wizyta lekarska, hospitalizacja, transport do kraju).
Wymagania:

Czekamy na Ciebie, jeśli:

 • dobrze znasz język angielski (C1)
 • lubisz rozmawiać z ludźmi i im pomagać
 • jesteś pracowity / pracowita
 • angażujesz się w postawione przed Tobą zadania
 • jesteś gotowy / gotowa do pracy w trybie zmianowym (24/7)
 • dobra znajomość drugiego języka obcego będzie Twoim atutem (B2)
Oferujemy:

Korzyści z pracy u nas:

 • oferujemy zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę,
 • nauczymy Cię od podstaw pracy z klientem w centrum operacyjnym assistance poprzez liczne szkolenia oraz stałą opiekę starszych stażem pracowników w okresie wdrożenia,
 • będziesz pracować z fantastycznymi ludźmi w miłej, pełnej wzajemnego szacunku atmosferze pracy, nie obowiązuje u nas dress code,
 • otrzymasz stałe wynagrodzenie podstawowe, dodatki za znajomość języków obcych, dodatki godzinowe za pracę w święta, noce i niedziele,  premię kwartalną oraz będziesz brać udział w konkursach miesięcznych.

Aplikuj: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=c85dca59c0184a5d80e4a8d924d961ef

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez AWP Polska Sp. z o.o. lub/i AWP P&C S.A. Oddział w Polsce zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. 


Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, nr133,poz 883)"
drukuj