Specjalista ds. sprzedaży z językiem francuskim | Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

O firmie Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
Jesteśmy dystrybutorem komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej. Od 27 lat konsekwentnie budujemy swoją pozycję w Europie i na świecie. Obsługujemy klientów z ponad 130 krajów, a dzięki nowoczesnemu magazynowi wysyłamy około 3700 paczek dziennie. Zatrudniamy ponad 600 pracowników w Polsce i spółkach zależnych.
tme.eu
Specjalista ds. sprzedaży z językiem francuskim
branża: Outsourcing/Call Center/Obsługa Klienta
język obcy: francuski / angielski
region: łódzkie
miejsce pracy: Łódź
Opis stanowiska:

Zakres obowiązków obejmuje:

  • przyjmowanie zamówień i nadzorowanie przebiegu ich realizacji;
  • rozwijanie współpracy z klientami;
  • przygotowywanie ofert sprzedażowych;
  • analizowanie potrzeb i wymagań rynkowych.
Wymagania:

Czego oczekujemy?

  • komunikatywnej znajomości językafrancuskiego oraz angielskiego;
  • doświadczenia w sprzedaży;
  • umiejętności obsługi komputera,
  • dyspozycyjności i komunikatywności,
  • elastyczności oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów.

Dodatkowym atutem będzie znajomość podzespołów elektronicznych

Oferujemy:

Oferujemy:

  • bogaty pakiet benefitów,
  • możliwości rozwoju,
  • pracę w międzynarodowym środowisku.

Aplikacje prosimy przesłać na: praca@tme.pl.
W tytule wiadomości prosimy powołać się na nazwę stanowiska.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, nr133,poz 883)"