Polish

Account Manager | Klient Grupa LinguaJob.pl

O firmie
Dla naszego Klienta, lidera w zakresie marketingu internetowego, poszukujemy ambitnego kandydata na stanowisko:
Account Manager
branża: Internet / E-Commerce
język obcy: angielski
region: śląskie
miejsce pracy: Gliwice
Opis stanowiska:
  • doradztwo i kompleksowa obsługa klienta w zakresie marketingu internetowego;
  • prowadzenie negocjacji z klientami i sprzedaż usług reklamowych;
  • profesjonalne przygotowanie ofert oraz koordynacja realizowanych zleceń;
  • monitorowanie rynku i stała anaiza danych dotyczących branży;
  • pozyskiwanie i obsługa dotychczasowych klientów;
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość j.angialskiego;
  • znajomosć branży marketingu internetowego;
  • umiejętnośćobsługi klienta i sprzedaży poparta konkretnymi wynikami;
  • umiejętnośco sprzedaży usług w branży B2B, zdolnosc negocjacji i pracy w zespole;
  • dobra organizacha pracy i nastawienie na realizację celów;
  • obsługa oakietu MS Office, Google Analytics, Key Words, Pkanner, Majectic, Senuto ( mile widziane).
Oferujemy:
  • umowa o pracę;
  • wysoka podstawa  i system prowizyjny ziązany z realizacją celów sprzedazowych;
  • telefon komorkowy;
  • laptop;
  • karta na silównię;
  • ubezpieczenie grupowe;
  • szkolenia produktowe, sprzedażowe i kompetencyjne.

Jeśli spelniasz w/w kryteria, prześlij do nas aplikacjęna adres: kandydat@linguajob.pl

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i zaprosimy do procesu rekrutacji.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, nr133,poz 883)"