Specjalistów ds. przetwarzania danych i zleceń montażowych | Minol ZENNER

...jeśli mówicie Państwo po niemiecku, to koniecznie przeczytajcie to ogłoszenie...

Od ponad 50 lat nazwa Minol kojarzy się z postępową, innowacyjną techniką pomiarową i rozliczeniem kosztów ciepła na podstawie zużycia. Jako międzynarodowy koncern Minol zalicza się z ponad 2.500 pracownikami na całym świecie do czołowych przedsiębiorstw w dziedzinie rozliczeń kosztów centralnego ogrzewania i wody. Minol łączy innowacyjność nowoczesnego międzynarodowego koncernu z charakterem tradycyjnego przedsiębiorstwa rodzinnego. Stawiamy na trwałość i długofalowy sukces, dlatego inwestujemy w swój rozwój, w naszych Pracowników i w nowe pomysły. Przez jasne struktury pozbawione biurokratycznych przeszkód wspieramy komunikację, kreatywność i radość z podejmowania kompleksowych zadań.

Poszukujemy:
Specjalistów ds. przetwarzania danych i zleceń montażowych
branża: Instalacja/Utrzymanie/Serwis
język obcy: niemiecki
region: łódzkie
miejsce pracy: Łódz
Opis stanowiska:

Na tym stanowisku będziecie w naszym Shared Service Center opracowywać dane do zleceń montażowych. Pracując tutaj na różnych programach w języku niemieckim, będziecie w kontakcie telefonicznym oraz mailowym z kolegami z naszej centrali w Stuttgarcie. Kompleksowe szkolenia zapewnią koledzy z Polski i Niemiec.

Dobra znajomość języka niemieckiego da Wam możliwość ciągłego poszerzania umiejętności językowych.

Proponujemy bezpłatne lekcje językowe w naszych salach szkoleniowych w miejscu pracy. Gwarantujemy stabilne miejsce pracy w przedsiębiorstwie o bogatych tradycjach, które na łódzkim rynku działa już od ponad 25 lat.

Również osobom bez doświadczenia zawodowego oferujemy prawdziwą szansę rozpoczęcia kariery zawodowej.

Wymagania:
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Ukończone studia wyższe
  • Ponadprzeciętne zaangażowaniew pracę
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony  (po trzymiesięcznym okresie próbnym)
  • Elastyczny czas pracy
  • Kartę Multisportu na korzystnych warunkach
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu, dobrze skomunikowanym z resztą miasta
  • Bezpłatne szkolenia językowe, bez konieczności podpisywania umów lojalnościowych
  • Fundusz socjalny
  • Imprezy i spotkania integracyjne dla wszystkich Pracowników
  • Pakiet szkoleń
  • Możliwości wyjazdów do Niemiec

Jeśli wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:

w.stein@minol-zenner.pl

W razie pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr telefonu: 664 912 215.

Dodatkowo prosimy o załączenie klauzuli “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, nr133,poz 883)"