Polish

KL Trade

Praca u NAJLEPSZYCH

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY (DZIAŁ EXPORTU) z jęz. angielskim | KL Trade

O nas

LinguaJob.pl to pierwszy w Polsce Językowy Serwis Pracy, specjalizujący się w świadczeniu usług ogłoszeniowych, wizerunkowych i rekrutacyjnych na najwyższym poziomie dla wszystkich środowisk biznesowych z otoczenia lingwistycznego.

Jesli szukasz pracy i chcesz wykorzystać swoje umiejetności językowe - zarejestruj się na naszej stronie i pozwól sie odnależć przyszłemu Pracodawcy

Jesli jesteś Pracodawcą - publikuj swoje oferty rekrutacyjne na LinguaJob.pl i korzystaj z bazy danych bogatej w najwiekszą liczbę Kandydatów-wykwalifikowanych lingwistów.

Firma: KL Trade
specjalizująca się w branży: Sprzedaż/Handel zagraniczny
poszukuje Kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY (DZIAŁ EXPORTU) z jęz. angielskim

Branża: Sprzedaż/Handel zagraniczny

Język obcy: angielski

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska

  • obsługa klientów zagranicznych
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • realizowanie planów sprzedażowych
  • zarządzanie kontaktami z klientami
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • raportowanie efektów pracy

Wymagania

  • minimum średnie wykształcenie
  • biegła znajomość języka ANGIELSKIEGO
  • umiejętność nawiązywania kontaktów przez telefon
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientami
  • silna motywacja do pracy
  • konsekwencja w  dążeniu do realizacji założonych celów
  • wysoka kultura osobista
  • miły głos, dobra dykcja oraz nienaganna wymowa
  • samodzielność i kreatywność
  • mile widziane doświadczenie w dziale sprzedaży

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie – umowa o pracę
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • premiowanie sprzedaży
  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole
  • zdobycie doświadczenia w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, nr133,poz 883)"