Polish

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Praca u NAJLEPSZYCH

Doradca Leasingowy | ManpowerGroup Sp. z o.o.

top
Experis jest globalną firmą doradztwa personalnego, adresowaną do specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach: IT, inżynierii oraz finansów. Wykorzystując potencjał kandydatów zapewniamy im wszechstronny rozwój zawodowy, łącząc ich z wiodącymi na rynku pracodawcami. Każdą technologię można kupić, ale prawdziwą wartością w biznesie są ludzie. Pozwól nam pomóc w rozwoju Twojej zawodowej przyszłości.
Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:
Doradca Leasingowy
Miejsce pracy: Warszawa | Numer ref.: OGL-7

Oferujemy:

  • Możliwość budowania własnego portfela klientów poprzez elastyczne podejście, możliwość przygotowywania zindywidualizowanych,
  • Szansę na rozwój zawodowy poprzez udział w skomplikowanych i niestandardowych projektach przy współpracy z wieloma ekspertami oraz uczestnictwo w dedykowanych programach szkoleniowych,
  • Umowę o pracę wraz z pakietem benefitów pracowniczych oraz narzędziami pracy,
  • Wynagrodzenie stałe oraz premiowe powiązane z osiąganymi wynikami sprzedażowymi.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych do współpracy,
  • Sprzedaż produktów leasingowych wraz z negocjowaniem warunków transakcji,
  • Współpraca z dealerami, producentami oraz dostawcami przedmiotów leasingu,
  • Budowa własnego portfela klientów, pośredników i kooperantów
  • Przygotowywanie rozwiązań finansowych w oparciu o rozumienie natury prowadzonego przez klienta biznesu
  • Przygotowywanie dokumentacji i procesowanie transakcji we współpracy z jednostkami Centrali

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenie w sprzedaży produktów leasingowych oraz ogólna wiedza w tym zakresie,
  • Wiedzy z ekonomii pozwalającej na dokonanie wstępnej oceny kondycji finansowej klienta i kompleksowe doradztwo leasingowe,
  • Nastawienie na cel,
  • Wysokiej kultury osobistej i umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami,
  • Samodzielności oraz zaangażowania,
  • Dokładności w pracy z dokumentami,
  • Posiadania czynnego prawa jazdy kat B.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobramy opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."
Oferta dotyczy pracy stałej
Agencja zatrudnienia nr 412
bottom opis opis opis opis opis opis opis opis opis