Facebook Linkedin Google Plus Twitter Odwiedz nas na Facebooku

Rekrutuj z nami w Europie »

Polish

HR Administrator with English | Devire

 

 

 

 

Agencja zatrudnienia
nr licencji 3260

 

 

 

 

 

 

 

Find your own at
devire.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miejsce pracy:
wielkopolskie, Poznań

 

 

 

Nr referencyjny:
DEKS05073

Devire

 

Devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.

 

 

HR Administrator with English

 

 

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Naszym Klientem jest jedna z największych międzynarodowych firm doradztwa strategicznego i operacyjnego w Polsce, która cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku światowym. Posiada kilkadziesiąt biur zlokalizowanych w różnych krajach świata. Wspiera ponad 1000 doświadczonych specjalistów w Polsce. Globalny charakter firmy sprawia, że ich Klienci korzystają z wiedzy i doświadczeń międzynarodowych ekspertów. Stałym celem firmy jest poprawa wyników swoich kontrahentów. Naszym Klientem jest jedna z największych międzynarodowych firm doradztwa strategicznego i operacyjnego w Polsce, która cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku światowym. Posiada kilkadziesiąt biur zlokalizowanych w różnych krajach świata. Wspiera ponad 1000 doświadczonych specjalistów w Polsce. Globalny charakter firmy sprawia, że ich Klienci korzystają z wiedzy i doświadczeń międzynarodowych ekspertów. Stałym celem firmy jest poprawa wyników swoich kontrahentów.

Osoba na stanowisku HR Administratora będzie odpowiedzialna za wsparcie zespołów HR w obszarze rekrutacji, szkoleń i administracji. Prowadzenie dokumentacji personalnej (przetwarzanie, dystrybucja i archiwizacja dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy). Administrowanie procesami HR, programami i bazami danych. Tworzenie analiz pracowniczych i raportów.HR Administrator jest też odpowiedzialny za przeprowadzanie testów językowych i szkoleń dla pracowników.
Nasz Klient zapewnia:

 • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
 • Atrakcyjny pakiet socjalny - jeden z najlepszych na rynku lokalnym (m.in. karta lunchowa, bonus roczny, ubezpieczenie medyczne oraz dentystyczne, kartę Multisport)
 • Pakiet relokacyjny za przeniesienie się do Poznania
 • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności
 • Jasna ścieżka kariery zawodowej

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

 • Wykształcenie wyższe, mile widziane osoby z wykszatałceniem kierunkowym (Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia lub pokrewne) 1-2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku administracyjnym lub HR
 • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, warunek konieczny
 • Wiedza na temat środowiska Windows i aplikacji Lotus Notes
 • Zdolność analitycznego rozwiązywania problemów
 • Umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych i efektywnego współdziałania w środowisku pracy
 • Otwarte nastawienie do zmian i zaangażowanie w ciągłe doskonalenie

 

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). "

 

 

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.